Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

promocja internet domowy pierwsze dwa miesiące za 0zł czy aby na pewno ?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

promocja internet domowy pierwsze dwa miesiące za 0zł czy aby na pewno ?

witam ,

czy ktokolwiek z użytkowników  lub z personelu orange może wyjaśnić mi sytuację , dlaczego przy zamówieniu online  usługi internet domowy z umowa na 24 miesiące przy prędkości 300/50 rabat dwa miesiące za 0zł nie wchodzi ,  * nie należę do klientów Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa  ,których ta promocja nie dotyczy 

będę wdzieczny za pomoc i wszelkiego rodzaju porady dzwoniłem/chatowałem z konsultantami wszyscy odsyłają mnie do dodatkowo płatnej infolini 501 100 100 , ,żeby tam wyjaśniać sprawę , , mam umowę wstępną i nie wiem czy z niej nie zrezygnować bo ktoś próbuje mnie naciągnąć twierdząc , że to co jest na oficjalnej stronie ,mija się z prawdą  i upust ulga po prostu mi się nie należy .

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor


Screenshot_2022-03-29-23-08-14-333_pl.interia.poczta_next.jpg
6 ODPOW. 6

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21514
  • 173

promocja internet domowy pierwsze dwa miesiące za 0zł czy aby na pewno ?

@mirol65 

Można tylko zgadywać. Tutaj produkują się zasadniczo tylko klienci i nikt nie ma wglądu do Twojej umowy/oferty/danych.

 

Jeśli zawarłeś już umowę to takie sprawy wyjaśnisz tylko w BOK.

 

Jeśli masz problem z działaniem strony z której chcesz złożyć zamówienie, to przypominam sobie, że ktoś wspominał o konieczności wyłączenia wszelkich blokerów reklam/skryptów żeby rabaty się zaliczyły. Możesz spróbować innej przeglądarki. Oczywiście równie dobrze może to być jakiś błąd w systemie zamówień operatora.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

promocja internet domowy pierwsze dwa miesiące za 0zł czy aby na pewno ?

@mirol65  nie wchodzi rabat 2mc za 0zł ponieważ Twoja miejscowość jest na liście miejscowość regulowanych. drugi przypadek kiedy rabat nie wchodzi to jak piszesz ze siec nie była budowana w ramach popc.
wybierz predkość 600Mb/s lub 1Gb/s i 2mc za 0zł dostaniesz

oferta na www i ten rabat to taki wabik.
inna sprawa że te 2 miesiace za 0zł również dostaniesz w innych kanałach sprzedżowych. wiec ściema że tylko na www takie cudowne oferty 😋


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

promocja internet domowy pierwsze dwa miesiące za 0zł czy aby na pewno ?

wszelkie adbloki powyłączane , logowanie z poziomu lapka, smartfona różne przeglądarki , wiem że przy wyższej prędkości rabat wchodzi ,ale jak wół stoi również przy 300/50 i wszelkie opcje z gwiazdką nic nie wskazują na to ,że mi ten rabat się nie należy , ściemniają i tyle próbują zwabić klienta na wyższe opłaty , trzeba to zgłosić do UOKiK 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

promocja internet domowy pierwsze dwa miesiące za 0zł czy aby na pewno ?

podejście nr.2 czyli zamawianie tej  samej usługi ta sama prędkość to samo miejsce / inny użytkownik ( nowa umowa tylko próba )  .... kod / rabat / promocja o zł za pierwsze 2 miesiące jak to  zwał  ...jak najbardziej wchodzi , znaczy ktoś próbował mnie naciągnąć na wyższe prędkości i tym samym narazić na większe opłaty , nieładnie . córka bo na nią była umowa będzie składać reklamację ...... dzięki za pomoc temat  do zamknięcia . pozdrawiam.         


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

promocja internet domowy pierwsze dwa miesiące za 0zł czy aby na pewno ?

tak na marginesie

usługę zamawiałem po raz drugi w sklepie internetowym ..- telefonicznie bo  niestety przy zamówieniu przez internet na 100%  promocja nie wejdzie bo trzeba wtedy do nich dzwonić i kod otrzymasz od nich  i wtedy wklepujesz z rasi w odpowiednią rubrykę i po ptakach 

https://www.orange.pl/internet/internet-domowy#contentComponent_3


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

promocja internet domowy pierwsze dwa miesiące za 0zł czy aby na pewno ?


@PARANOJAnapisał(-a)

@mirol65  nie wchodzi rabat 2mc za 0zł ponieważ Twoja miejscowość jest na liście miejscowość regulowanych. drugi przypadek kiedy rabat nie wchodzi to jak piszesz ze siec nie była budowana w ramach popc.
wybierz prędkość 600Mb/s lub 1Gb/s i 2mc za 0zł dostaniesz

oferta na www i ten rabat to taki wabik.
inna sprawa że te 2 miesiące za 0zł również dostaniesz w innych kanałach sprzedażowych. wiec ściema że tylko na www takie cudowne oferty 😋


jak widać może być i trzeci przypadek błędnie wpisany kod (tego nie brałem pod uwagę)