Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zdalne potwierdzenie tożsamości przez eID


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364
4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Zdalne potwierdzenie tożsamości przez eID

Piotrek wszak XXI wiek, to już powinien być standard od dawna, nie jest to napewno nowinka, chyba że u nas w kraju 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zdalne potwierdzenie tożsamości przez eID

Niestety raczej popularności nie będzie. Polskie banki są głównie państwowe. Rozwijają przez KIR inne rozwiązanie pod nazwą mojeID. eID wg mnie nie zyska mocno przez to na dostępności i popularności. Tak samo rejestracja prepaidów która przez wybór partnera blue media nie zyskała dużej popularności by robić to online. mbank, PKO czy Pekao nie miały tego u siebie.
Anonim

Nie dotyczy

Zdalne potwierdzenie tożsamości przez eID

Piotrek to co piszesz nie napawa optymizmem, ale znam nasze realia, potrzeba sporo czasu na wprowadzenie niekiedy prostych rzeczy. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zdalne potwierdzenie tożsamości przez eID

Ja osobiście trzymam kciuki za Blue Media bo w większości do prywatny kapitał. Support mają dobry, wiele spraw jest do załatwienia w trakcie długiej rozmowy telefonicznej a nie jak w KIR w kilka tygodni, a i tak często to trzeba przez bank reklamować.

Tylko widzę co dzieje się za oknem, nastąpiła repolonizacja banków i jednak mimo, że "państwo" wspiera wszystkie inicjatywy oficjalnie, to nieoficjalnie mojeID jest wdrożone w PKO BP i Pekao, a to sporo klientów. A raczej nikt nie zmieni konta dla weryfikacji online. A darmowych kont już prawie nie ma.