Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Z jakich ofert korzystacie (prepaid, postpaid). Za co cenisz swoją taryfę.

Anonim

Nie dotyczy

Z jakich ofert korzystacie (prepaid, postpaid). Za co cenisz swoją taryfę.

Chciałbym abyśmy w tym wątku przedstawili naszym czytelnikom oferty z jakich korzystamy na co dzień. Wiele osób szuka rzetelnych informacji na temat taryf, opinii na ich temat. Myślę że ten wątek stanie się bardzo przydatny dla osób które jeszcze się nie zdecydowały co chcą wybrać. Ja korzystam na co dzień z oferty only sim - abonament za 29,99 zł (Smart Plan LTE tylko SIM). W ramach Orange Open płacę za ten abonament 9,99 (mam rabat 20 zł). W abonamencie tym mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci komórkowych oraz 1 GB Internetu. Za 10 zł mogę dokupić no-limit na numery stacjonarne. Drugą kartę jaką posiadam jest Orange Free na Kartę - swojego czasu bardzo aktywnie korzystałem z tej oferty, ale od momentu kiedy mam abonament raczej korzystam z tej pierwszej oferty. Orange Free na Kartę chwalę za fajne bonusy GB za doładowania, za roczną ważność konta, za fajny i tani pakiet no limit za 28 zł. Aktualnie w Smart Plan LTE tylko SIM otrzymujemy 3 GB/msc. Dla mnie oferta naprawdę super. 

4 ODPOW. 4

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Z jakich ofert korzystacie (prepaid, postpaid). Za co cenisz swoją taryfę.

Jeśli chodzi o mnie ja korzystan z prepaid. Mój zestaw jest mniej więcej taki: Posiadam taryfę Orange Free, co miesiąc doładowuje konto za 30zł i kupuje za nie nielimitowane rozmowy i sms-y do wszystkich sieci. Z racji, że doładowuję konto za 30zł dostaję za darmo 6GB internetu. Wszytko dopełnia usługa konto ważne rok, dzięki niej nie ucieka mi przyznany internet za doładowanie i co miesiąc się on kumuluje. Ot cały mój zestaw.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Z jakich ofert korzystacie (prepaid, postpaid). Za co cenisz swoją taryfę.

Ja z kolei, dopiero migruje do Orange na kartę - konkretnie, jak kolega powyżej, do Orange Free na kartę. Jako przenoszący numer, będę korzystać z usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 8 GB dla przenoszących numer oraz w taryfie Orange Free na kartę, przy doładowaniu za 100 zł, otrzymywać dodatkowe 36 GB. Przez długi czas testowałem usługi, i takim decydującym krokiem, było wprowadzenie pakietu gigabajtów na muzykę, dzięki któremu transfer w aplikacji Spotify jest bezpłatny 🙂
Po 3 miesiącach włączę sobie Konto Ważne Rok, dzieki czemu, nie tylko środki, ale także transfer od kolejnego doładowania, będzie ważny rok.

A to wszystko bez zobowiązań, choć gdybym chciał dodatkowo telefon, mógłbym zawsze zakupić telefon w obniżonej cenie, dzięki ofercie Zetafon 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Z jakich ofert korzystacie (prepaid, postpaid). Za co cenisz swoją taryfę.

Ja korzystam z oferty abonamentowej Smart Plan LTE za 29,99.Mam w nim nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i 1GB internetu(ale z tego praktycznie nie korzystam). W tej taryfie można dokupić też za 10zł nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne.Jestem bardzo zadowolony z tej oferty bo mogę dzwonić praktycznie bez ograniczeń 🙂 Korzystam tez z oferty na kartę taryfa Orange Yes potrzebny jest mi on między innymi do różnych ogłoszeń 🙂 Ostatnio zarejestrowałem ten numer i dostałem bonus bez żadnego problemu 😉
Anonim

Nie dotyczy

Z jakich ofert korzystacie (prepaid, postpaid). Za co cenisz swoją taryfę.

Ja również wybrałem Smart Plan LTE za 29.99zł (65.98zł w podstawie abonamentu).

Włączyłem także darmową usługę LTE bez limitu do 5Mb/s. Dopłacając 20zł/mc za Bezpieczny internet, wraz z w/w usługą mam nielimitowany net.

(1GB podstawy, potem 1GB za 10zł, następnie kolejny 1GB za 10zł i później już za darmo w LTE 100GB z prędkością do 5Mb/s, a jeśli udałoby mi się to wykorzystać, to prędkość spada do 1Mb/s ale net w LTE jest całkowicie za darmo i bez limitu)

Jako, że zasięgu LTE Ci u mnie dostatek, to w praktyce mam nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet za 49.99zł/mc.

Ps. Miesięcznie zdarza mi się wykorzystać nawet 40GB netu.