Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

Anonim

Nie dotyczy

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

@enygmadobrze piszesz, jak nie telefonem to usługami (atrakcyjnymi) muszą w Orange przyciągać, jak to zleją to nowych nie przyciągną a starzy klienci odejdą, telefon zawsze był haczykiem, teraz usługi wszędzie zbliżone, trudno klienta oczarować, na początku ery GSM u operatora telefony były piekielnie drogie, czyżby wracały te czasy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

Jeśli liczysz tylko urządzenie i masz gotówkę by kupić od razu - to u operatora nie kupisz. Trzeba pamiętać że raty 0% nie są dla wszystkich, operatorzy mają mniejsze kryteria weryfikacji płatniczej. Ponadto doliczając koszty usług miesięcznie, przy różnych promocjach jak Payback czy strefa Korzyści, wyjdzie na to samo (plus minus 10% sumy opłat).

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

W Orange są też dostępne telefonu bez umowy: https://www.orange.pl/bez-umowy

Sezon wyprzedaży się zakończył. Najlepiej wypatrywać promocji, wtedy da się taniej coś wyrwać. Zawsze na blogu (www.blog.orange.pl), czy fb (http://www.facebook.com/orangepolska) o nich piszemy.

 

W chwili obecnej skupiamy się na obniżeniu rachunku, przez łączenie usług: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/warto-sprawdzic-ile-mozna-zyskac-z-orange-love/

Anonim

Nie dotyczy

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

@Wojcieszko, jedyna rzecz, która jest niezmienna od samego początku, to skupianie się w Orange Love na pakiecie 4 w 1. Tak samo było w FunPacku. Dlaczego nie ma jednakowego rozłożenia się akcentów na łączeniu usług, ale bez tv? Owszem, taka możliwość jest, ale dlaczego nacisk na 4 w 1? 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

Znam odpowiedź na to pytanie, ale nie mogę odpowiedzieć. Tak bardzo ogólnie za to, z racji łączenia usług, tv wychodzi bardzo tanio dla Klientów 🙂 Oficjalna wiadomość naszego prezesa podczas prezentacji Orange Love do dziennikarzy, była taka że telewizja u nas została trochę zapomniana. Tutaj cel żeby o niej przypomnieć w niskiej cenie.

 

Anonim

Nie dotyczy

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

@Wojcieszko, oficjalny przekaz i medialna reklama są zbieżne co do celu. Ale pamiętaj, że klient, to też świadomy partner do negocjacji i wykiwać dają się tylko najsłabsi. W tym właśnie tkwi problem, o którym wiele komentarzy na forum świadczy. To też powinno być wyzwaniem dla sieci # 1.

Anonim

Nie dotyczy

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

Orange jak chce promować telewizję to powinno zmienić dekodery, 4k oferta TV była by atrakcyjna i miała by wzięcie, to co teraz odbiega od standardu XXI wieku, jak wolny net to tnie się obraz i gro klientów tego nie trawi, lepiej dawajcie 3 produkty a dopracowane, dekoder TV to jako bonus obecnie, takie jest moje zdanie.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

Irek6311 jako jedyni obecnie posiadamy Eleven Sports 1 w 4K: https://www.orange.pl/view/eleven Dostępny co prawda ze światłowodem, ale jednak. Jednakże już dość mocno odchodzimy od głównego tematu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

Trzeba rozwijać usługi, dać aplikację na telefony z filmami przykładowo, poogląda się Mobilnie, co do Tematu, więcej nowych usług to Klienci będą do was biegli, Orange musi wkroczyć w XXI wiek, teraz to drobne kroczki robicie, telefon w abonamencie czy z wolnego rynku może być, ale dawajcie coś atrakcyjnego, mam kasę a trudno u was ją udać.

Anonim

Nie dotyczy

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

@Wojcieszko, na podstawie mojego doświadczenia, jeszcze jedna myśl mi przemknęła. Nie słyszałem podczas rozmowy telefonicznej i nie widziałem nawet w reklamach słowa konwergentna, mimo że dostępność tego słowa funkcjonuje w przestrzeni medialnej. Niczego wprawdzie to nie zmienia i jak zwał, tak zwał, ale tym sposobem usługi zostały także mi mocno zmanipulowane, bo cel był jeden. Mnie on też przyświecał, jednak odnoszę wrażenie, iż konsultanci nie są odpowiednio szkoleni w zakresie scalania usług. Stąd niepotrzebne reklamacje i wylewanie żali. Idea słuszna, a tak mocno kontrowersyjna. Nie sądzisz?