Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1057
  • 73

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

Irek6311 to też mamy: https://www.orange.pl/view/orange-tv-go 🙂

 

Burebusek tutaj w sumię powtórzę to co napisał już Artur. Na forum zazwyczaj piszą osoby, które mają z czymś problem. Ja ze swojej strony bym mógł napisać, że zgadzam się w 100%, ale nie byłby to głos wiarygodny 🙂 Przyczyna oczywiście jest prosta, nie dzowni do mnie nikt zadowoly, a konkretniej rzadko się to zdarza.

 

Jeżeli chodzi o słowo konwergencja, to już było promowane, a stało się to w momencie wejścia promocji z rabatem Orange Open. Na stronie głównej też można je było zobaczyć. Jednakże muszę się przyznać, że jak do Orange trafiłem, to dopiero sprawdziłem sobie w słowniku co znaczy 🙂 Wcześniej mi jakoś do ucha nie wpadło. Obecnie jest Orange Love, co jest łatwe do zapamiętania i pewnie tak zostanie przez jakiś czas. Jednakze na portalach branżowych o konwergencji ciągle można poczytać.

Anonim

Nie dotyczy

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

Orange TV Go mi wyleciało z głowy, ale to oferta dla 80 latka czy osoby lubującej taki przekaz, filmy/sport/muzyka, 100 powtórki mam na DVB-T, po co mi to na telefonie, tak samo telewizja wasza jak myśli się promować to mniej tych kanałów z 100 powtórkami/starymi filmami/telenowelami, dajcie coś co zaciekawi, biblioteka filmowa i ciekawa, to co Polsat serwuje to nie powielajcie, temat telefonów nie ma co drążyć, Play też stara się sprzedawać usługi a telefony drożeją i nie są ich priorytetem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Telefon w abonamencie droższy niż w sklepie Orange

Mnie osobiście Eleven sport do niczego nie jest potrzebny, to co chcę w sporcie obejrzeć to mam na Eurosporcie, Wspomniał Pan Panie Wojcieszko że jest dostępny tylko na światłowodzie , to kolejna rzecz która mało komu będzie działać bo gdzie mają światłowód ? w centrum Wawy a w małych miasteczkach ? o wsiach nie wspomnę , tu nawet neo działa kiepsko .

 

Odbiegliśmy od tematu 🙂

Ale po co komu takie promocje z których nie może w pełni korzystać ?