Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do innej sieci


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Przeniesienie numeru do innej sieci

Konsultant z Plusa każe kontaktowac sie z Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do innej sieci

Orange nie ma możliwości zmiany danych na wniosku. Plus musi wystawić nowy wniosek.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Przeniesienie numeru do innej sieci

w plusie twierdza że przeniesienie numeru nastąpi jutro,jednakże umowa którą mam w orange kończy się we wrzesniu i tedy to numer powinien zostać przeniesiony.I taką też opcję zaznaczyłem we wniosku.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Przeniesienie numeru do innej sieci

Specjalista z Plusa także twierdzi że to operator dawca określa datę przeniesienia numeru.Nic z tego nie rozumię


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do innej sieci

To prawda. Datę ustala Orange. Ale jeśli wniosek jest błędny z przeniesienia nici. Plus musi przesłać do Orange nowy wniosek z poprawnym typem kontraktu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do innej sieci

Przy ofercie zetafon musisz ręcznie wskazać dzień po zakończeniu umowy. Jeśli wskazesz zbyt szybki dzień, Orange naliczy karę. Przy przenoszeniu numeru mając ofertę na kartę sam ustalasz datę, Orange ją tylko zatwierdza. Nie jak przy abonamencie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Przeniesienie numeru do innej sieci

Tyle że na stronie Plusa przy wyborze opcji przeniesienia numeru na kartę nie ma wyboru daty przeniesienia jedynie jest opcja przeniesienia jak najszybciej.

Jedynie w abonamencie oraz w mix jest opcja przeniesienia numeru na koniec umowy.

W orange napisali mi że mogę zerwać umowe wtedy kara umowna wyniesie 49 pln.

W Plusie też nie potrafili mi jednoznacznie odpowiedzieć o co chodzi.

Konsultant zdziwiony był że otrzymałem sms z wiadomością o odrzuceniu wniosku,on ma informację że numer zostanie przeniesiony w dniu jutrzejszym.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do innej sieci

Sprzedawca z plusa musi zadzwoń na swój dział "wsparcia" i można przepchnąć takie coś. Tylko nie jest to standardowe zlecenia.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do innej sieci

Być może ktoś z plusa bez Twojej zgody ponowił proces przenoszenia. Niektórzy sprzedawcy tak robią. A zlecałes przeniesienie przez salon plusa czy inaczej?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Przeniesienie numeru do innej sieci

Przez internet.

Tylko jeżeli przeniesienie numeru faktycznie zostanie przeprowadzone jutro to automatycznie zostanie zerwana stara umowa i będę musiał zapłacić ta karę umowną