Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużające się POPC


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Przedłużające się POPC

@Kuba1705 to jak masz kontakt z firmą podwykonawcą to pokaż im wpis, gdzie jesteś ujęty i zażądaj konfrontacji z beneficjentem. Ktoś musi przyznać rację, tym bardziej, że gov.pl mówi jasno.....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przedłużające się POPC

Albo kontakt z UKE i prosba o wyjasnienue tej sytuacji


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Przedłużające się POPC

Witam postanowiłem wznowić temat, ponieważ po mimo kolejnych miesięcy oczekiwania, instalacja światłowodowa dalej nie została u mnie ukończona. Przejrzałem mapkę: https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/

i znalazłem wiele ciekawych punktów niedaleko mojego miejsca zamieszkania - Zielonka (załącznik). Jak myślicie Orange się wyrobi z POPC do 29.04.2021 ?


POPC(1).png

 

Radzymin

 

POPC.png

 

________________

*Scalenie treści z postów - moderator Wojciech.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Przedłużające się POPC

@Kuba1705wszystko zależy od rozwoju sytuacji.Inwestycja to nie dwa dni prac, ale instalacje podziemne, zaciąganie kabli, wystawianie ich na słupach/słupkach, montaż stelaży zapasu, budowa przyłączy...Zbieranie zapotrzebowania i zgód klientów. Jest ruch w interesie, to widać. Poza tym można weryfikować wykonywanie instalacji według tej mapy. Całego terenu w tydzień nie okablują. Trzeba obserwować...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Przedłużające się POPC

@agat13  Akurat ja mieszkam w Markach, ostatnio ekipę światłowodową widziałem jakieś 4-5 miesięcy temu, a staram się śledzić sytuację w całym mieście. Kable bez splittera powiesili pod moim domem ponad rok temu, zbliża się termin zakończenia inwestycji, a ja zaczynam tracić nadzieję. Czy jest możliwość, że nie ukończą tej inwestycji ?? Mam również możliwość podłączenia internetu od lokalnego dostawcy (za dużo wyższą kwotę) i się zastanawiam czy czekać na POPC.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Przedłużające się POPC

@Kuba1705Ciekawe dlaczego tak zwlekają? Marki dość dynamicznie się rozbudowały w połowie zeszłego roku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Przedłużające się POPC

@agat13 W 2020 myślę, że zrobili z 80% adresów objętych programem w Markach, natomiast pozostało jeszcze trochę punktów.


POPCmarki.png

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Przedłużające się POPC

@Kuba1705Może to są te, w których maja obiektywne trudności? Brak zgód na przejście i techniczne problemy nieprzewidziane?