Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużające się POPC


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Przedłużające się POPC

Witam ! Około rok temu na słupie na przeciwko mojego domu został założony światłowód orange z programu POPC (bez splittera). Na przełomie maja i czerwca firma budująca infrastrukturę światłowodową w moim mieście założyła splittery na całej ulicy natomiast ominęła mój słup. Czy jest możliwość, aby przyspieszyć budowę światłowodu ? Razem z sąsiadami jestem w stanie ponieść wszelkie koszta, ponieważ obecny internet LTE przy trzech osobach pracujących zdalnie dosłownie wysiada.

17 ODPOW. 17

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przedłużające się POPC

@Kuba1705 wszystko opoznila pandemia. Niewiele da sie z tym zrobic. Ostateczny termin to 31.03.2021r. Wiec jesli tylko masz potwierdzenie, ze Twoj adres bedzie podlaczony to trzeba cierpliwie czekac


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przedłużające się POPC

Ktoś pisał na NO, że są opóźnienia w dostawie sprzętu, więc też jedna z przyczyn nieterminowego montażu usług internetowych na światłowodzie.

 

P. S.

@byczyn_86 popraw datę, bo 31.03.2020 r. już minął, wiec dawno termin po terminie 😁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przedłużające się POPC


@ketrasaArturnapisał(-a)

@byczyn_86 popraw datę, bo 31.03.2020 r. już minął, wiec dawno termin po terminie 😁


Niech ten rok sie juz skonczy😁


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Przedłużające się POPC

@byczyn_86Zaryzykuję twierdzenie, że ten rok się skończy w grudniu, a dokładnie 31-go około 23:59:59...

Jak widzisz moje przewidywania dotyczące terminu realizacji zakończenia tego roku są bardziej precyzyjne od tych dot realizacji POPC


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Przedłużające się POPC

@byczyn_86  Co masz na myśli jako potwierdzenie ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przedłużające się POPC


@Kuba1705napisał(-a)

@byczyn_86  Co masz na myśli jako potwierdzenie ?


To ze Twoj adres jest na liscie adresoe do podlaczenia swiatlowodu np tutaj https://mapbook.uke.gov.pl/


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Przedłużające się POPC

@byczyn_86  Sprawdziłem i jest w mapbooku uke, na wyszukiwarce uke i na mapce cppc. Ostatnio udało mi się porozmawiać z podwykonawcą i okazało się, że mieli w planach założenie kabla natomiast nie mają w planach zakładania splitterów... dziwne 😥. Czy jest możliwość, że mój adres zaginął w czeluściach excela ? Czy da się coś z tym zrobić ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przedłużające się POPC

@Kuba1705 skoro jest w mapbooku w pliku excel w zakladce POPC podlaczenia to tam jest podany planowany adres podlaczenia


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Przedłużające się POPC

@byczyn_86 no tak mój adres jest w mapbooku, sprawdzałem nawet współrzędne podane w excelu i się zgadzają, natomiast firma podwykonawcza twierdzi, że adres nie jest zawarty w ich planach.