Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z inernetem (składanie reklamacji), rezygnacja z TV. Prośba o radę.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem z inernetem (składanie reklamacji), rezygnacja z TV. Prośba o radę.

Na 2 stronie faktury mam coś takiego:

- Neostrada do 20Mb- promocja Szybka Neostrada w FunPacku z tabletem (24 mies.) 76zł

- Orange TV- promocja Szybka Neostrada w FunPacku z tabletem (24 mies.) 17zł

- Telefon- promocja Szybka Neostrada w FunPacku z tabletem (24 mies.) 8zł

RAZEM 100 zł

 

Utrzymanie łącza

RAZEM 30 zł

 

Telefonu i Internetu nie chce stracić, nie zależy mi jedynie na samej TV.

A co z Internetem - jak obniżą do 10mb to będę mniej płacił? Licząc też te liczne zgłoszenia awarii.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem z inernetem (składanie reklamacji), rezygnacja z TV. Prośba o radę.

@Piotrekk85

Bo aktualnie mam internet stacjonarny (w kablu). Patrzyłem na obecną ofertę Orange i w mojej miejscowości dostępny jest tylko "domowy internet mobilny". A wiem, że internet bezprzewodowy to wiele kłopotów z tzw. pingiem w grach, zwłaszcza podczas złej pogody. Telefonu nigdy nie chciałem likwidować, bo mówili mi, że jak usunę telefon nie będę mógł mieć tego internetu, którego używam obecnie. Chyba, że jest to możliwe? Bo jeśli tak to mogę zrezygnować i z TV i telefonu. Ale neostrada ma zostać po kablu, a nie bezprzewodowa.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Problem z inernetem (składanie reklamacji), rezygnacja z TV. Prośba o radę.

@Piotrekk85 - Kolega ma VOIP....  Ja bym nie kombinował...

   @Wiwciu  - wszystko jasne, w 2014 roku była taka cena za funpacka, ja podpisywałem rok temu i już było taniej.

Proponuję tak jak wcześniej rozmowę z konsultantem.

Jak daleko masz do salonu Orange?

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem z inernetem (składanie reklamacji), rezygnacja z TV. Prośba o radę.

@Jozefg Salon mam dość daleko, bo mieszkam na wsi i nie mogę sobie ot tak wyskoczyć z domu i iść do salonu. Jak mam być szczery to zależy mi tylko na samym internecie, jednak ma on pozostać kablówką, mobilnego nie chce za nic w świecie. Jak pisałem wyżej, ludzie mi cały czas wgadywali, że jak usunę wszystko i zostawie sam internet to wcisną mi ten z anteną.

 

Chcę zachować neostrade przez ADSL, tak jak jest w chwili obecnej.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z inernetem (składanie reklamacji), rezygnacja z TV. Prośba o radę.

Czytam, że na papierze jest opcja do 20Mb/s, a jest 2Mb/s. i jakieś rozłączenia występują z niewiadomych przyczyn. Według mnie to niema niewiadomych przyczyn zawsze jest jakaś przyczyna, którą można określić. Jak dali opcje do 20-u to linia raczej nie jest długa, to skąd więc tak niska prędkość podawana?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z inernetem (składanie reklamacji), rezygnacja z TV. Prośba o radę.

Jeśli obecnie jest Funpack, nie ma możliwości odłączenie samej usługi TV.

Są dwie opcje na koniec lojaki:

- zostaje nic

- zostaje internet bez przerwy w działaniu.

 

Telefon niestety przez kilka dni nie będzie działał. Potem można go wziąć jako analog (ew. odzyskanie numeru pisałem wcześniej). A potem ew. zmigrować na VOIP, chociaż jak piszesz o problemach z neo sugerowałbym zostawienie go jako telefon analogowy.

 

Ew. kwestia oferty bo samo odłączenie TV nie spowoduje że rachunek będzie oszałamiający niższy.