Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją

Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 102
  • 90
  • 0

Bzdura że poniżej 100zł nie dostaniemy dobrego internetu.

@Ashtin  Najlepiej coś niedużego i lokalnego. Jakiś niewielki dostawca, nic masowego, jednak o takie coś będzie pewnie ciężko. Z doświadczeń moich i innych ludzi tacy są najlepsi.

Highlighted

Poziom 26, Specjalista
  • 1547
  • 1500
  • 32

U mnie np. UPC działa ok. Z kolei, mój znajomy miał Orange, zmienił na T-Mobile i sobie chwali. Wszystko zależne od lokalizacji widać. Ja pewnie zmienię na T-Mobile pod koniec roku.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 305
  • 282
  • 1

@Ashtin

Tmobile w wielu przypadkach  ma lepsze połączenia do innych operatorów w Polsce (od Orange) niż na niektórych stykach zagranicznych czego doświadczył kolega @Banan9292, może się okazać że paradoksalnie FIFA będzie lepiej działać na Tmobile, trzeba pogooglowac i poszukać opinii choć Orange mocno rozbudował swój szkielet za co tez należy mu się pochwala ale z racji swojej polityki peeringu niestety wiele tras do Polski wiedzie przez zagranice 

Dużo zależy w jakich trybach grasz na FIFA, czy tych które działają w oparciu o serwery czy o połączenia p2p

Bardzo ważne jest WŁACZENIE UPnP na routerze w sieci, zwracam na to uwage bo np. w Horizon w UPC jest wylaczone domyslnie!

Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 102
  • 90
  • 0

@pawel__b  TM był super lux przez pierwsze 2-3 miesiące. Potem się popsuło. Dzisiaj to poziom Orange, z tą różnicą że trasy PL-PL zostają w PL, ale zagranicę to Orange 2.0.