Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Bzdura że poniżej 100zł nie dostaniemy dobrego internetu.

 

@Ashtin  Najlepiej coś niedużego i lokalnego. Jakiś niewielki dostawca, nic masowego, jednak o takie coś będzie pewnie ciężko. Z doświadczeń moich i innych ludzi tacy są najlepsi.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

U mnie np. UPC działa ok. Z kolei, mój znajomy miał Orange, zmienił na T-Mobile i sobie chwali. Wszystko zależne od lokalizacji widać. Ja pewnie zmienię na T-Mobile pod koniec roku.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Ashtin

Tmobile w wielu przypadkach  ma lepsze połączenia do innych operatorów w Polsce (od Orange) niż na niektórych stykach zagranicznych czego doświadczył kolega @Banan9292, może się okazać że paradoksalnie FIFA będzie lepiej działać na Tmobile, trzeba pogooglowac i poszukać opinii choć Orange mocno rozbudował swój szkielet za co tez należy mu się pochwala ale z racji swojej polityki peeringu niestety wiele tras do Polski wiedzie przez zagranice 

Dużo zależy w jakich trybach grasz na FIFA, czy tych które działają w oparciu o serwery czy o połączenia p2p

Bardzo ważne jest WŁACZENIE UPnP na routerze w sieci, zwracam na to uwage bo np. w Horizon w UPC jest wylaczone domyslnie!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@pawel__b  TM był super lux przez pierwsze 2-3 miesiące. Potem się popsuło. Dzisiaj to poziom Orange, z tą różnicą że trasy PL-PL zostają w PL, ale zagranicę to Orange 2.0.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Gdzie się podziały świeże posty z tego tematu? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@Anonim 

Ciekawe czy Netia będzie dawać jakieś inne urządzenia zamiast tych cegieł HG8245Q w związku z tym, że Huawei kończy wsparcie dla tego modelu za niecałe 2 miesiące, tak wynika ze strony supportu :

https://support.huawei.com/enterprise/en/access-network/echolife-hg8245q-pid-20981216 

 

W Orange ONT HG8010H ma jeszcze 2 lata supportu i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę, mały, lekki, nie grzeje się, nie zawiesza się.

 

 

_________________

* Ze względu na tematykę wpis przeniesiono z Orange Światłowód, ping w grach – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

@Mitar Myślę, że dopóki będą mieli na magazynie to będą rozdawać. Sprzęt działać będzie, także dla klientów indywidualnych będzie wszystko w porządku raczej 😄 

 

_________________

* Ze względu na tematykę wpis przeniesiono z Orange Światłowód, ping w grach – moderator Kinga


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@Anonim 

To, że je będą mieć to wiadomo, bardziej obawiam się, że wyjdziej jakaś podatność która nie zostanie załatana bo sprzęt traci oficjalne wsparcie. 

Zrobili teraz właśnie promocję do końca roku żeby pozbyć się tego starego sprzętu.

 

To już nie jest stara dobra Netia tylko Netia przejęta przez Plusa...

Testowałem przez ostatni rok wszystkich operatorów GSM i skansen technologiczny Plus zawsze miał najgorsze wyniki w speed testach i jako jedyny wykazywał często utratę pakietów, ponadto jest to jedyny niewirtualny operator który nie ma VoLTE i VoWifi, a jak spytałem się w salonie Plusa czy coś wiedzą o tym to pracownik stwierdził " że był chory i nie wie czy coś się zmieniło jak był chory" 😛

 

Dlatego spodziewam się, że po przejęciu przez Plusa Netia będzie się staczać powoli, może nawet trasy zmienią żeby oszczędzić.

Dało się to odczuć na początku przejęcia przez Plus jak konsultanci Netii zaczęli być bardziej olewający, ponadto nie wprowadzają zadnych nowości, od kilku lat mają tą samą denerwującą melodyjkę na infolinii i jakość rozmów z infolinią też słychać, że po najtańszym voipie leci.

 

 

_________________

* Ze względu na tematykę wpis przeniesiono z Orange Światłowód, ping w grach – moderator Kinga

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Telewizja w Netii po przejęciu przez Plusa na pewno będzie na plus, bo akurat telewizję Netia to miała jedną z gorszych. Plus zaczął korzystać z routingu Netii, więc mieć tylko nadzieję, że nic nie będą zmieniać, bo z tych większych sieci, to Netia ma najlepsze trasy.

 

_________________

* Ze względu na tematykę wpis przeniesiono z Orange Światłowód, ping w grach – moderator Kinga


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk- 

Owszem telewizja w Netii ( w czasach Dialogu ) była fatalna, urządzenie które dawali było duże i puste w środku, nonstop się zawieszało, przełączanie kanałów trwało wieczność.

 

Na telewizij mi nie zależy bo to przeszłość, wszystko co kiedyś ogladałem na Discovery channel, Animal Planet i innych już albo przestało być nadawane albo "zeszło na psy" ( bez obrażania psów ), albo aktorzy już umarli...

Nawet Netflix się stacza coraz bardziej przez naciski różnych grup społecznych...

 

Najbardziej żałuję, że nie można sobie samemu dobrać kanałów które się chce dokładnie każdy jeden, wtedy może bym się skusił... a tak płacić 60 zł mies. za coś z czego nie będę korzystał to nie ma sensu.

Jeden kanał żeby kosztował 1 czy 2 zł, wybrałbym sobie kilka i tyle, ale wiadomo, że nikomu nie będzie się to oplacać i klasyczna telewizja w końcu umrze śmiercią naturalną.

 

_________________

* Ze względu na tematykę wpis przeniesiono z Orange Światłowód, ping w grach – moderator Kinga