Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Porównanie oferty z konkurencją

@Anonim  nie spotkałem się nigdy aby klient pytał o ping routing itp.

Głównym wyborem oferty jest cena.

Cena jeat wyznacznikiem!!!

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Porównanie oferty z konkurencją

Po pandemii zapraszam wszystkich na wykłady otwarte o telekomunikacji na różnych politechnikach czy przy różnych okazjach. Będzie okazja przybić sobie piątkę, jak ktoś nie ma mnie dość, to również pójść na piwo lub wino (te ostatnie tylko dla osób 21+). Ja naprawdę rozumiem oczekiwania osób na lepszy ping. Tylko rachunek ekonomiczny jest taki a nie inny. 🤷‍♂️
Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

@Piotrekk85 Jeśli znajdę czas to z całą pewnością się wtedy spróbuję pojawić. 

Niemniej jednak - nawiązując do rachunku ekonomicznego. 

 

Popatrz. Orange puszcza dużo ruchu Telią. Płacą za to, prawda? Płacą tyle samo, bądź nawet więcej za puszczanie tego przez zagraniczne węzły. 

 

Dlaczego nie dogadają się z Telią, aby puszczać to przez Warszawę? Przecież i tak płacą za ich tranzyt i tak. 

A to dałoby ogromną poprawę. Mieszanka tego co można przez Frankfurt, tego co wymaga niskich opóźnień (jak to np. teraz jest - Twitch, CloudFlare, Discord etc.) przez OTI w Warszawie i uzupełniać to Telią w Warszawie. Koszt praktycznie taki sam albo nawet niższy. 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@Sebastian1 

Netia 1 Gbit za 59 zł ??

Jak dostać taką ofertę ? Standardowo jest 70 zł

Pewnie tylko w Warszawie znając życie ...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Porównanie oferty z konkurencją


@Mitarnapisał(-a)

@Sebastian1 

Netia 1 Gbit za 59 zł ??

Jak dostać taką ofertę ? Standardowo jest 70 zł

Pewnie tylko w Warszawie znając życie ...


To pisałem o moim lokalnym ISP, który ma właśnie taką ofertę. Nie wiem czy w Netii są jakieś terytorialne promocje. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Porównanie oferty z konkurencją

@Anonim 
Na prawdę ciężko mi wchodzić z Tobą w dyskusję bo widzę, że i tak wiesz swoje, a do tego dość emocjonalnie do tego podchodzisz 

Ja osobiście cieszę się, że przetestowałem usługę przez 14 dni i sam sobie wyrobiłem zdanie zamiast zdawać się na opinie z internetu i Tobie też to polecam. Jak działa to zostawiasz, jak nie działa to odstępujesz od umowy. Jak nie masz alternatywy to robisz coś, żeby tą alternatywę mieć. Będziesz miał mniej rozczarowań w życiu. 

A ja wracam do grania w R6 Siege bo dobrze mi dzisiaj idzie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

 

Nie miałem u siebie alternatywy jeśli chodzi o internet patrząc na moje użycie. LTE - odpada, limity. Satelita - odpada, limity. Potrzebuję stabilnego łącza, a taki jest tylko światłowód. Przesyłam ogromne ilości danych w ciągu miesiąca. 

 

Czemu trujesz mi o tym, że "wyrób sobie opinie", "weź co innego" - piszę po polsku - NIE MIAŁEM U SIEBIE ALTERNATYWY. Zostało mi z Orange jeszcze ponad pół roku umowy. Stąd moje narzekania i mam do tego prawo, a jeśli coś Ci się nie podoba to nie czytaj.

 

 

@Edit

 

Tak działa Orange o 23:45 w niedziele. Światłowód. Według Sebastiana Orange świadczy dobry internet całościowo. Pozdrawiam. 

 

obraz_2020-10-25_234720.png


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Porównanie oferty z konkurencją

Tak działa Orange o 23:52 w niedziele. Światłowód. Według mnie Orange świadczy dobry internet całościowo. Pozdrawiam 😄

Discord.png

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

obraz_2020-10-25_235316.pngobraz_2020-10-25_235425.pngobraz_2020-10-25_235541.png

 

Od razu uprzedzam - to nie wina routera, kabla ani niczego innego. Czasem łapie takie zadyszki przy interwale 0.2ms, ale sieć lokalna działa na pełną prędkość i ping rzędu <1ms (eth <> eth). 🙂 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 15
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Orange czy Tmobile co lepiej wybrac? do gier online