Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

aaaa...ok 

TMobile ma sporo różnych punktów styku ale akurat w AMS-IX, Blizzard lubi się wymieniać ruchem

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Tu nie chodzi tylko o Blizzarda, TM puszcza masę tras przez AMS-IX do różnych krajów. Akurat fart że do serwerów Paladins nie idzie przez ten zgniły styk.

 

Zapisałem się do zamkniętej bety Valorant, ma się zacząć 7 kwietnia. Mam nadzieję że dostanę dostęp i ciekawi mnie bardzo czy będzie szło normalną trasą czy tym nieszczęsnym AMS-IX.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Będzie szło tymi samymi hostami co do LOL'a.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk- @Banan9292 

Exactly 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Z tego co czytałem mają otworzyć sporo serwerów w różnych krajach by każdy miał jak najniższy ping, więc niekoniecznie musi iść tak samo jak do LOLa. Do Blizzarda na przykład, do serwerów EU idzie przez AMS-IX, a do serwerów US idzie przez de-cix jeśli dobrze pamiętam.

 

Jak dostanę betę to się wszystko okaże 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9292

To będą zapewne te same lokalizację co dla Lola, dziwne by było gdyby było inaczej. Inne serwery ale te same lokalizacje


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@pawel__b  Jak wchodziło TM na łącza Orange też nikt się nie spodziewał że 60% tras będą puszczać przez wąski styk z AMS-IX i robić graczom problemy. Gdybym wiedział to bym się poważnie zastanowił, i możliwe że wziąłbym Vectrę 150mbps.

 

Nie wiadomo jak sytuacja będzie wyglądać z Valorant. Oby było tak jak mówicie, bo do LOLa czasy mam dobre.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

Panowie ma ktoś info jak wygląda routing i ogółem jakość neta na biznes pakiet fiberze ?

 

Chodzi mi o tą maksymalną opcje 900/300, czymś sie to różni ?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Niczym.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

https://www.youtube.com/watch?v=wDnJkPY9ziM

 

W CoD Warzone nie jest źle, ping w miarę ok, lossa póki co nie stwierdziłem a zagrałem już co najmniej 50 meczy. Ogólnie jest spoko jak na AMS-IX + TM.