Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

sprawdzę i dam wieczorem znać


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

@pawel__b i jak? 😉

 

@Banan9 spinguj ten serwer:

W UPC nie ma problemów jak widac.

Utratami po drodze się nie przejmowac, routery nie odpowiadają na ping i mają mniejszy priorytet na ping, stąd te prawie 4k pingu.

Ostatni host jest ok.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk- 

routing przez AMS-IX, bez żadnych utrat pakietów, średni ping 28ms

ale czasami też mam taki skok do 2000 - 2800ms w AS Blizzarda (as57976)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

To jednak mój błąd, w takim razie AMS-IX jest w porządku i wina leży po stronie T-mobile. Dodatkowo dzisiaj również zauważyłem około 5-10% lossa w PUBG Lite, lagi były naprawdę solidne, odpuściłem po dwóch meczach... oczywiście do serwerów Blizzarda nadal kosmiczne lagi, teraz jest przed północą więc się już uspokoiło, ale pewnie jutro od 10 rano do 23 znów nie będę w stanie pograć.

 

Chyba muszę cofnąć to co pisałem o T-mobile. W sumie to popularne że przez pierwsze 2-3 miesiące net działa ok a potem nagle się wszystko psuje. Z Orange na światłowodzie było podobnie, też przez 2 miesiące było w miarę ok (nie jakoś super, ale dało się grać) a potem tragedia i metr mułu. To chyba domena zachodnich korporacji sieciowych. Jeśli się nie ma jakiegoś małego lokalnego polskiego dostawcy to nie ma co oczekiwać stałej jakości. Słyszałem że w Netii też są problemy, choćby do lux.valve.net jest 60+ ms bo idzie przez Moskwę...

 

Na Hyperion ludzie psioczyli, ale byłem u nich wiele lat i ping nawet po kilku latach był niski i stabilny. Nie wiem jak oni to byli w stanie osiągnąć, skoro ogromne firmy 100 razy bogatsze od Hyperionu nie potrafią. Wiadomo, Hyperion miał mniej klientów, ale jeśli są fundusze to można wszystko zrobić i wykupić wystarczającą ilość pasma.

 

Jeśli za 2 lata nie pojawi się u mnie jakiś lokalny dostawca to się poddaję. Chyba naprawdę muszę wykupić jakiś porządny VPN i na nim grać, bo niestety ale masowi dostawcy + gry online to złe połączenie i to dla dostawców zbyt wiele. Szkoda tylko że będę musiał płacić podwójnie, bo za neta + vpn, a do zamożnych nie należę.

 

CHOCIAŻ tak jak niektórzy mówią, w związku z koronawirusem na pewno jest znacznie zwiększony ruch w sieci, więc może to jest powodem. Aczkolwiek to słabo rokuje, bo jak T-mobile zyska więcej klientów to tym bardziej się zapcha i żaden Wuhański specyfik nie będzie potrzebny.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Reklamacja tylko i wyłącznie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  Zapomniałem że test odpaliłem i poszło ponad 5k pakietów do tego IP o który prosiłeś 😄 Mimo że jest po północy, to i tak jest 1% lossa. Masakra. Oczywiście interwał 0.2.

2.png

 

Moje prognozy sprzed ponad pół roku że T-mobile to będzie Orange 2.0 się powoli niestety sprawdzają...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Ale tylko z Holandią jest tu problem, wystarczy, że to przetrasują.. 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Ja jestem troche zly na siebie, ze wszedlem w TMobile. A pomyslec, ze jeszcze ostatniego dnia chcialem zrezygnowac... Mowi sie trudno, ale nauczka jest...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-   W PUBG Lite chyba też, skoro pytałem kolegów z zespołu czy mają lossa, to mówili że nie, więc to u mnie tylko.

 

@kozakis01  Ja też mam nauczkę żeby nie chwalić dnia przed zachodem słońca. Przez ponad 2 miesiące T-mobile działał wybornie i wzorowo, teraz się wszystko sypie. Nawet prędkośći mam niższe choćby z moddb.com, pobierałem pewnego moda do gry S.T.A.L.K.E.R i szło 500kb/s... to już na Orange było 1MB/s 😄

 

Wiadomo, koronawirus, większy ruch więc ufam że to jest główną przyczyną.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Dodam od siebie, ze ostatnio w Rocket League mialem komunikaty o slabej jakosci polaczenia i dosc wysoki ping.