Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

Tak jest to kluczowe, mam filmiki nagrane kiedy widać, ze ludzie majacy nizszy ping maja przewage w tych kluczowych momentach, przykładowo w cs'ie kiedy stoi oczy w oczy z przeciwnikiem i obydwoje celujmy w siebie z awp oddaje strzał i on jednoczesnie, jego strzał szybciej dociera do mnie bo ma mniejszy ping, a u mnie jedyne co było widać to animacje mojego wystrzału z broni.

 

Mam nawet filmiki nagrane bo kilka razy mi sie to zdarzylo to potem moge zarzucić.

 

I gadanie, ze nie ma czegos takiego jak jakosc pingu to bzdura


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@misiegg  Dokładnie. To działa tak że Ty na ekranie widzisz że trafiłeś, ale serwer gry musi o tym dostać powiadomienie odpowiednio szybko, a jak jest loss albo wysoki ping to właśnie widzisz krew że trafiłeś, bo u siebie trafiłeś, ale serwer gry o tym nie wie bo nie otrzymał pakietów z danymi na czas. Wystarczy że nagle będziesz miał skok o 60 ms podczas wymiany ognia i już przeciwnik ma przewagę.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

tak, najgorsze jest to, ze na takich rangach, na których gram większość ludzi ma internet z pingiem na poziomie 5 - 15ms, i rzadko kiedy ludzie mają wiecej niz 30ms, a jeszcze jak mają monitory 240hz dają im ogromną przewage


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Dlatego nie rozumiem ludzi którzy gonią za jak największą ilością klatek na sekundę, mając przy tym przeciętny internet. Ja wolałbym mieć 150 fps ze stabilnym 10 ms pingiem niż 400 fps i ping 30+losowe skoki 😄


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

No u mnie niestety jest tak, ze tylko neta do szczescia mi brakuje, bo mam monitor 165hz + około 450 - 500 klatek w cs:go, na szczescie światło niedługo będzie, a komputer głownie do pracy nie do grania 😛


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

To byla prawdopodobnie wina serwera. Raz tez mi sie to zdarzylo. Testowalem akurat lacze od UPC i bylo nawet gorzej niz na Orange (przepialem szybko z Orange na UPC, zeby polaczylo mnie z tym serwerem). Problem dotyczyl europejskiego serwera. Oczywiscie na UPC tak jak na TMobile w CS GO automatycznie laczy z warszawskim serwerem, gdzie takie lagi sie nie zdarzaja. Orange praktycznie zawsze wybiera europejskie serwery w CS GO, bo na polskim ping jest od 50 ms wzwyz (u mnie byl zazwyczaj ok. 60 ms, chociaz lagow zadnych wtedy nie mialem).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

bardzo mozliwe kozakis 🙂 takie mega lagi i cofki chyba byly wina serwea


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

Znowu trafiłem na taki serwer, teraz już sam nie wiem czego to wina...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

To pewnie ten sam. Wybierany jest serwer do którego masz najmniejsze opóźnienie, a na papierze ten ma najmniejsze. Szkoda, że nie można wybrać serwera. Ja podczas tych problemów dołączyłem do kolegi, który grał na polskim serwerze i pomimo tego, że ping był ok. 60 ms nie miałem żadnych lagów. To ewidentnie wina serwera. Na łączu UPC było to samo, a nawet wydaje mi się, że trochę gorzej, bo ping był mniej stabilny.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

Nie do końca, wybieranie serwerów jest losowe, jeśli rzeczywiście według najniższego pingu by dobierali to kierowało by mnie na eu east, a nie na Polskę 😛 dodatkowo mam wpisana komendę, która szuka serwerów do wartości 350ms

Taki protip jeśli chcesz mieć duża szanse na trafienie polskiego serwera to zaniża wartość pingu po którym szuka meczu w ustawieniach gry