Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@pawel__b  Ależ pisałem że się tym nie przejmuje, póki gry będą śmigać, to ja będę zadowolony.

 

Wiele razy podkreślałem że nie jestem jakimś zasysaczem internetowym, dlatego też nie wziąłem od razu 900Mb/s bo stwierdziłem że 300 wystarczy. Szkoda tylko że weszły nowe oferty i za tę cenę miałbym 600 lub 10zł taniej za 300 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Co jak co ale na prędkość na battle.net nie mogę narzekać 🙂

5.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

O CODzik, też gram w CODa 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Ja nie jestem jakimś fanem CoD-a ale inne gry już się nagrałem więc teraz pora na coś nowego ;>

 

CoD-a kupiłem zaraz na premierę ale nawet nie instalowałem na Orange bo szkoda mi było zużywać 150GB transferu na SSD tylko po to by psioczyć na pingi i lagi. Teraz normalny internet więc trzeba spróbować 😄


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Bez problemu gra się na T-Mobile w CODa bo mój znajomy ze mną gra, co ma właśnie T-Mobile. Będziesz miał NAT ograniczony ale bez problemu szuka osoby do gry.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

W opcjach pisze mi że mam typ NAT: Średni.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

No o to mi chodzi.. 😉

Ja mam NAT Open (Otwarty), mam grę po angielsku, bo jakoś polskich dialogów w grach nigdy nie mogę zdzierżyć.. 😁

Jakbyś podłączył swój router to byś miał zapewne Open.

Mój znajomy dużo gra sam i nie ma problemów z wyszukiwaniem w ogóle. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Właśnie przez ten NAT nie mogę się łączyć z połową graczy choćby przez GameRangera.

 

UPnP w sagemcomach jest nic nie warte, równie dobrze może go nie być.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Pograłem i jest ok. Ping w innym trybie był niższy, bo 30 ms, ale w Deatchmatchu trafiłem chyba na bardziej odległy serwer bo ping był 58-60, ale mimo tego 0 odczuwalnego opóźnienia, 0 lagów, komfortowa rozgrywka, nie mogę narzekać.

 

Cóż, to jest właśnie jakość pingu. 58 to czuć jak 58, a nie jak 200 😉

333.png

 

Dodam że gram wieczorem w sobotę i zero problemów, pingi są takie jakie były w piątek o 11 rano, więc ten internet póki co zdaje prawie wszystkie testy 😉

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 

 

po prostu nie występuje efekt nagłych przeciążeń, im większy operator tym większy ma z tym problem, nagłe skoki obciążenia które trudno kontrolować, dlatego mniejszym operatorom jest łatwiej dostarczać usługę o lepszej jakości...oczywiście jak widać słabą stroną jest router w TMobile ale to jest niestety przypadłość wielu dużych operatorów, patrz UPC (ConnectBox) czy Orange (Livebox)...te urządzenia idą w dziesiątkach tysięcy sztuk i ich koszt musi być niski bo to masówka za 0 dla abonenta...chcesz lepsze urządzenie to kup lepszy router typu Asus czy Netgear:)