Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Na pewno lepszy od Orange. Mój znajomy wziął opcje 900Mb/s, instalacje ma w czwartek. Z Konstancina-Jeziorna jest.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

U mnie pewnie będę musiał doliczyć 4-5 ms więcej jeśli chodzi o ping bo jestem z Łodzkiego. Cóż, czekamy 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją


@-brtk-napisał(-a)

Już niedługo mój znajomy spod Warszawy będzie miał T-Mobile, to wrzucę parę testów z okolic Wawy.

 

A ty jak @akira77, zadowolony z internetu czy coś się zmieniło? Jak wygląda teraz routing? Bez zmian?


U mnie bez zmian jeśli chodzi o poziom zadowolenia - wciąż jestem bardzo zadowolony 🙂

Routing bez zmian, prędkość 900/100 bez zmian.

 

Zmieniła się za to jakiś tydzień temu adresacja IP ze 157.* na 94.*

Zarówno na światłowodzie jak i usłudze ADSL od T-Mobile. Wciąż są to domeny .multimo.pl

 

Pozdrawiam,

Tomek


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Dzięki za odpowiedź @akira77 🙂 A podobno miało się zapychać jak dzieci wrócą do szkoły 😁 Ale wiadome było, że nie.

 

Dobra, jak pisałem, pomęczę znajomego jak już będzie miał i wrzucę to wyniki.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  Twój znajomy gra w gry online? Jak tak to niech wyrazi opinię odnośnie jakości pingu itp itd w grach.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Jasne, że gra, bo gra ze mną przeważnie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

To czekam z niecierpliwością 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-Ale ping jednak wciąż gorszy niż w Orange: 12-14ms. Tylko że brama jest w Warszawie lub Katowicach a nie jak w Orange na miejscu w Szczecinie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@akira77

Ważniejsza jest stabilność pingu i brak dropow niż małe różnice w wartościach 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją


@akira77napisał(-a)

@-brtk-Ale ping jednak wciąż gorszy niż w Orange: 12-14ms. Tylko że brama jest w Warszawie lub Katowicach a nie jak w Orange na miejscu w Szczecinie.


Dlatego czekam aż mój znajomy weźmie T-Mobile, zobaczymy jak ping koło Warszawy wygląda. To że brama jest w Warszawie to nie ma znaczenia. Ping w Orange ze Szczecina też nie wychodzi za granicę że Szczecina, tylko przechodzi przez inne miasta, przez co T-Mobile i tak ma nieraz niższe opóźnienia. W kraju w większości przypadków T-Mobile wygrywa, bo w Orange pakiety lecą przez zagranicę, w T-Mobile to nigdy się nie zdarza.