Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Porównanie oferty z konkurencją

Bo orange pelna predkosc ma tylko do speedtestow na wlasnych serwerach. Zrobcie speedtesty za granice do berlina, londynu, nowego jorku, to nagle z 1000mbit sie robi 200mbit i tak wlasnie wyglada sciema prosze panstwa 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Nie wiem czy tak jest u wszystkich, ale u mnie transfery to tragedia. Jedynie steam i googledrive ma fajną prędkość, reszta to tak jakbym dalej siedział na miedzi sprzed 10 lat.

 

Wczoraj pobierałem coś ze strony moddb.com (która ma całkiem wysokie transfery) i szło ledwo 1MB/s, jak już się rozpędziło.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9  Pobrałem przed chwilą plik z tej strony 173 MB to szło z full speedem mojej miedzi z Orange. Co jest aż dziwne, bo host jest w Australii.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Porównanie oferty z konkurencją

Zeby nasycic miedz to faktycznie wyczyn. Cale 80mbit


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją


@Czullonapisał(-a)

Zeby nasycic miedz to faktycznie wyczyn. Cale 80mbit


Ale jak mu szło powyżej 1MB/s na miedzi, to u @Banan9 jednak coś jest nie tak z tymi priorytetami.. 🙂

 

@Banan9 a próbowałeś zawalczyć o zmianę rangi/puli IP u ciebie? Może to by dało jakiś efekt i odblokowało "korek"?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  Nie i nie zależy mi w sumie. Byleby doczekać do końca umowy i sayonara. Teraz przetestowałem download z moddb.com szło 15MB/s ale tylko przez chwilę, potem znów powrót na 1-2MB/s 😄

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją


@Banan9napisał(-a)

Teraz przetestowałem download z moddb.com szło 15MB/s ale tylko przez chwilę, potem znów powrót na 1-2MB/s 😄

 

 


Orange przycina niestety transfer do kilku MB/s dla pojedynczej sesji w przypadku wielu serwerow, ale czytalem gdzies, ze Netia tez stosuje takie praktyki, z tym ze tam jest to ok. 20 MB/s. Podczas moich krotkich testow w UPC niczego takiego nie zauwazylem, ale upload maja za to smiesznie niski. 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Porównanie oferty z konkurencją

@CzulloOczekiwanie tranzytu przez Ocean 900 Mbit/s dla pojedynczego użytkownika w dwie strony na łączu które kosztuje 20 dolarów moim zdaniem jest skrajnie śmieszne. Zdajesz sobie sprawę, że bardzo dużo serwerów w speedtest.net jest podłączonych łączami 1 Gb, a w tym samym czasie test może robić kilku użytkowników? Czy myślisz, że każdy serwer ma do dyspozycji łącze 10GbE lub więcej i zasoby są tylko dla Ciebie jednego ?

 

Dobrze, proszę - hosty losowe 

85244285858524434216

 

Uwaga - Londyn:

8524439287

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nowa oferta od 18.06

Już niedługo mój znajomy spod Warszawy będzie miał T-Mobile, to wrzucę parę testów z okolic Wawy.

 

A ty jak @akira77, zadowolony z internetu czy coś się zmieniło? Jak wygląda teraz routing? Bez zmian?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Nowa oferta od 18.06

@-brtk-  Ooo bardzo chętnie zobaczę jak wygląda routing i pingi. Sam myśle nad tym T-Mobile od nowego roku.