Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją

Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9  w PC obecnie 4 rdzenie to standard, ale na Allegro też można jeszcze złapać mega okazje z 2017 czy starsze, sklepy przy najmniej takich PC nie sprzedają.

@Anonim  ten procesor co masz wcale nie jest taki marny, nawet dziś, ale lata świetności ma za sobą i trudno mu chyba sprostać w 2019 roku, Windows 7 lubiłem ale teraz jadę na Windows 10, ba trochę po bandzie bo na wersji dla testerów, mam kompilację o okienko nowszą od innych, są też 2 świeższe ale niestabilne.

 

EDIT:

Ten Dell z linka to nie wiem co to jest @Banan9 , firma chyba żarty sobie robi, niby m2 i ssd a tu marna karta sieciowa na deser, ale wi-fi ma za to szybkie, patrząc tak to mobilny sprzęt, wi-fi to podstawa, nie zepnie się na 1GB po wi-fi, ale szybkość ma ok., jakby wszyscy takie kupowali Laptopy, to nie było by narzekania na szybkość internetu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

Tu taka ciekawostka ze świata internetu przez kablówki Docsis 3.1 czyli Low Latency Docsis (LLD) 

https://www.ispreview.co.uk/index.php/2019/06/docsis-3-1-tweak-bringing-ultra-low-latency-to-cable-b...

 

szczególnie dla tych co uważają, że tylko światłowód do mieszkania się liczy 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Porównanie oferty z konkurencją

Dla przeciętnego Kowalskiego czy to światłowód, czy koncentryk, czy nawet na włóczce będzie - nie ma to znaczenia. Technicznie sama instalacja u klienta ma małe znaczenie do reszty infrastruktury.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Piotrekk85 

 

ma o tyle znaczenie, że przeciętny użytkownik nie lubi kładzenia kolejnych kabli i wiercenia w ścianach dlatego powinien pamiętać że kablówka daje mu alternatywę dla światłowodu 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Porównanie oferty z konkurencją

Kochane UPC dostało paromilionową karę. Czyli argument że tylko Orange dostaje kary trzeba wykreślić z listy.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Porównanie oferty z konkurencją

INEA 10/10gbit za 99zl pozamiatalo cala oferte swiatlowodu orange. W podobnej cenie w orange mozna miec 1gbit i 300mbit uploadu na czas nieokreslony.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Czullo 

 

jakoś nie słychać entuzjazmu u użytkowników INEA...mam wrażenie że bardziej to robi wrażenie na osobach które nie mają dostępu do tej usługi niż na użytkownikach usług INEA 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Porównanie oferty z konkurencją

U kazdego opa mozna znaleźć osoby ktore narzekaja. Ale pod tym wzgledem to i tak przoduje orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Porównanie oferty z konkurencją

Bo ma dwa razy więcej klientów internetu niż firma na miejscu nr 2?