Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Nowa oferta od 18.06

U mnie to samo, tylko internet mobilny w opcji 20Mbit/s


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

Nowa oferta od 18.06

U mnie pokazuje wszystkie trzy prędkości po niższych cenach (tak jak wcześniej ktoś pisał). Generalnie Orange też ma takie podziały, w Warszawie nieraz były niższe ceny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

Umowa między T mobile i Orange nie obejmuje wszystkich adresów. Szczególnie tych na obszarze regulowanym nie objętym zewnętrznym dofinansowaniem na budowę światłowodu.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Nowa oferta od 18.06


@Piotrekk85napisał(-a)
Umowa między T mobile i Orange nie obejmuje wszystkich adresów. Szczególnie tych na obszarze regulowanym nie objętym zewnętrznym dofinansowaniem na budowę światłowodu.

Fajnie, że o szczegółach umowy dotyczących dostępu do usług dowiadujemy się tak szybko, i to nie od stron umowy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Nowa oferta od 18.06

Wstępnie co zauważyłem,

w moim mieście Bochnia

to że oferta tmobile jest dostępna

w blokach zarządzanych przez

różnych administratorów

spółdzielnie oraz wspólnoty,

a w domkach jednorodzinnych

brak dostępności pomimo

że w niektórych miejscach

światłowód był już wcześniej

dostępny niż w blokach.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

@Kierus57: było wiele notek o planach t mobile. Głównie dotyczyły obszarów bez regulacji. Wiem że przeciętny Kowalski tego nie rozumie ale to inny temat.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Nowa oferta od 18.06

@Flocc  Też sprawdziłem ich looking glass i porównałem do Orange u siebie, dodając 7 ms jako że tyle mam na wyjściu z Warszawy i mi wyszły pingi bardzo podobne lub gorsze niż Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Nowa oferta od 18.06


@Piotrekk85napisał(-a)
@Kierus57: było wiele notek o planach t mobile. Głównie dotyczyły obszarów bez regulacji. Wiem że przeciętny Kowalski tego nie rozumie ale to inny temat.

Tylko,że o tym fakcie przeciętny Kowalski dowiaduje się chcąc sprawdzić ofertę lub, co gorsza w salonie T-mobile. A że nie informuje się do końca o niuansach Umowy? Stary numer. Po co drażnić klientów?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Nowa oferta od 18.06


@Piotrekk85napisał(-a)
Umowa między T mobile i Orange nie obejmuje wszystkich adresów. Szczególnie tych na obszarze regulowanym nie objętym zewnętrznym dofinansowaniem na budowę światłowodu.

@Piotrekk85rozumiem, że w Warszawie umowa miedzy Orange i T-mobile nie obowiązuje? Bo mnie w zasięgu T-mobile nie ma.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

Jeśli się nie przeprowadziłeś od Twojego pierwszego wątku na tym forum, to jesteś w Warszawie i jest tam oferta. Mi się wydaje że Twój adres jest problematyczny. Wpisz na stronie orange poza mapą zasięgu - raz pokazuje że masz światłowód, raz że tylko mobilny. Jakiś bałagan w rejonizacji i ewidencji jest.