Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

Posty wydzielone z tematu "Nowa oferta od 18.06" - moderator Wojciech.

 

no i jest odpowiedź 🙂

 

https://www.gsmonline.pl/artykuly/magenta-1-co-to-jest-tmobile-szczegoly-ceny

1 362 ODPOW. 1 362
Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 18.06

Szału nie ma, jeżeli chodzi o cenę 😉 

Orange Love Mini ma szybszy internet domowy, 2 GB więcej internetu mobilnego i jest o 20 zł tańsze. A Netflix w pakiecie podstawowym bez jakości HD jest dla mnie bez sensu. 

Dlatego ta oferta raczej nie zwabi wielu klientów. 

Dla ogromnej większości ważna jest cena, a jeśli do tego dojdzie +200Mbps i 2 GB internetu w telefonie - to "skoro jest taniej i więcej to po co przepłacać" 😉 

 

Tak samo pakiet "L" - niby 5 złotych tańszy od Love Extra, ale w cenie tych 5 złotych jest jeszcze telewizja (168 kanałów).

 

Więc oferta do kitu. 

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Nowa oferta od 18.06

sorry Gregory ale T-Mobile traktuje to jako usługę typu Premium i od początku mówiłem że tu nie cena gra rolę ale korzystanie z innej aktywnej infrastruktury sieciowej...gracze będą mieli wybór!

Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 18.06

To super, że konkurencja rośnie i tym samym wymusza działania w Orange, ale ja mam w domu zapalonego gracza. Nigdy nie narzekał na internet - czy jak mieliśmy VDSL czy teraz FTTH. 

Ja oglądam dużo video streamów, jeszcze kilku domowników również dużo video.  Nigdy również nie mieliśmy problemu z Orange. 

Więc z mojej perspektywy - oferta kiepska. Cenowo. Bo w Orange dostaje więcej za mniej, a jakość na najwyższym poziomie 🙂 

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Nowa oferta od 18.06

@Anonim 

 

widocznie Twój zapalony gracz w domu gra akurat w gry w których nie przeszkadzają mu pakiet lossy i punkty styku jakimi dysponuje Orange...jak poczytasz na forum to nie wszyscy są tacy zadowoleni 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 18.06

Nie sądzę, dużo gra w LoLa, ARKa, Conqueror's Blade i chyba jeszcze kilka innych ale nie siedzę nad nim non-stop.

 

I nie ma ani on, ani ja, ani inni domownicy utraty pakietów w żadnym momencie 🙂 

 

A punkty styku Orange. Kompletnie mnie nie interesuje, jakie one są jeśli dosłownie wszystko działa mi tak, jak powinno 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

W ofercie T-Mobile ciekawi mnie jedno. Każdy wie, że Orange przy świetle prędkość liczy w systemie decy a nie informatycznym (zmieniając rząd jest 1000 a nie 1024). Więc 1giga daje 0,93 prawdziwego giga i co zrozumiałe T-Mobile daje tylko 900 mega w ofercie. Ale przy 300 i 100 takich zmian nie ma. T-Mobile będzie miało oddzielne profile względem klasycznej neo?

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa oferta od 18.06

to w weekend pierwsze testy routingu i pingów 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Nowa oferta od 18.06

@Czullo 

 

wrzuć jak tylko będziesz miał możliwość, myślę że dużo osób chciałby zobaczyć czasy i trasy 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

Wakacje - dzieciaki już pojadą na kolonie, pracujący na urlopie. Obiektywne testy będą na jesieni 😛