Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet Start+ na IPTV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Pakiet Start+ na IPTV

► Wątek został wyodrębniony z tematu Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ? - Moderator Wiktor ◄

 

Pakietu Start+ już nie ma w ofercie Orange od ponad roku.
Dla klientów IPTV z nc+ są dostępne tylko pakiety Multi+ i Canal+, a w ofercie Sat są dostępne Extra+ i Canal+

26 ODPOW. 26

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

przepraszam na jakim kanale masz dostępne sat kanały ? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?


@fHe9z3pnapisał(-a)

Pakietu Start+ już nie ma w ofercie Orange od ponad roku.
Dla klientów IPTV z nc+ są dostępne tylko pakiety Multi+ i Canal+, a w ofercie Sat są dostępne Extra+ i Canal+

Ależ jest za 9,90 zł. Nawet do 31.12.2018 była promka na Start+ za 0 zł na 12 mc.


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Pakiet Start+ na IPTV


@fHe9z3pnapisał(-a)

Pakietu Start+ już nie ma w ofercie Orange od ponad roku.
Dla klientów IPTV z nc+ są dostępne tylko pakiety Multi+ i Canal+, a w ofercie Sat są dostępne Extra+ i Canal+


Jest, jak zajdziesz do salonu i poprosisz to ci wypiszą.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

Nie dadzą mi, już pytałem w salonie i pracownik powiedział że do oferty IPTV może mi włączyć z pakietów nc+ multi+ albo 1 z pakietów canal+, a jakby była oferta sat to mógłby włączyć 1 z pakietów canal+, multi+ albo extra+


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?


@fHe9z3pnapisał(-a)

Nie dadzą mi, już pytałem w salonie i pracownik powiedział że do oferty IPTV może mi włączyć z pakietów nc+ multi+ albo 1 z pakietów canal+, a jakby była oferta sat to mógłby włączyć 1 z pakietów canal+, multi+ albo extra+


Wszystkie pakiety od nc+ można włączyć po IPTV. Zmień salon, konsultanta lub zadzwoń na infolinię.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

Na infolinii powiedział mi konsultant że pakiety start+ i comfort+ można włączyć tylko przy pakiecie podstawowym, przy pakiecie optymalnym, bogatym albo maksymalnym można włączyć multi+ i canal+


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

Ten konsultant to jakiś - pakietu podstawowego to już od dłuższego czasu nie ma 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

To wygląda na to że nie da się włączyć pakietu start+ jak się ma nową umowę z pakietem optymalnym


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pakiet Start+ na IPTV

Ano, na to wygląda. A ja mam odwrotnie - mam przypadkiem (podpisałem papier kurierowi nie patrząc dokładnie co podpisuję) włączony Start+ i muszę jeszcze parę miesięcy poczekać, żeby go deaktywować. Bo tak naprawdę tam mało co jest ponad optymalny i tylko mi szkoda te 9,90 miesięcznie...