Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC - czas oczekiwania

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Komentator
  • 39
  • 58
  • 0

POPC - czas oczekiwania

Witam ! Mam do was szybkie pytanie. Czy jest możliwość, aby Orange nie wykonało kilkunastu adresów z puli POPC2 ? Wszystkie te adresy są pozapisywane zarówno tutaj - https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/ , tutaj - https://mapbook.uke.gov.pl/ oraz w dokumentacji Orange. POPC kończy się w moim mieście 29.04.2021 natomiast ekipa montażowa uwinęła się z większością adresów i teraz ich nie widuje. Niedługo kończy mi się umowa na LTE dlatego chciałbym już zacząć ogarniać temat ze światłowodem i nie wiem czy nie wybrać lokalnej firmy. Z góry dzięki 😄

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert
  • 2959
  • 7391
  • 121

POPC - czas oczekiwania

@Kuba1705  za niewywiązanie się w terminie są naliczane kary umowne, a końcowy odbiór i tak musi się odbyć prędzej czy później, bez tego sieć nie ma prawa ruszyć.

Edit.

Skoro wykonawca to Orange to możesz spróbować dowiedzieć się czegoś na infolinii.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 35, Ekspert
  • 2959
  • 7391
  • 121

POPC - czas oczekiwania

@Kuba1705  do 29 kwietnia jeszcze trochę czasu, skoro adresy są ujęte w puli to zostaną wykonane inaczej nie dojdzie do końcowego odbioru. Warto z Twojej strony dowiedzieć się kto jest wykonawcą robót i tam skierować swoje zapytanie odnośnie prowadzonych prac.

Poziom 18, Komentator
  • 39
  • 58
  • 0

POPC - czas oczekiwania

@slav72 wykonawcą jest Orange, więc za dużo się nie dowiem 😪. A tak czysto hipotetycznie jeżeli faktycznie nie dojdzie do końcowego odbioru to Orange będzie musiało zapłacić jakieś kary albo coś ?

Poziom 35, Ekspert
  • 2959
  • 7391
  • 121

POPC - czas oczekiwania

@Kuba1705  za niewywiązanie się w terminie są naliczane kary umowne, a końcowy odbiór i tak musi się odbyć prędzej czy później, bez tego sieć nie ma prawa ruszyć.

Edit.

Skoro wykonawca to Orange to możesz spróbować dowiedzieć się czegoś na infolinii.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Poziom 35, Ekspert
  • 2959
  • 7391
  • 121

POPC - czas oczekiwania

@Kuba1705  możesz też wysłać pismo polecone z zapytaniem na adres:

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

dopisek Dział Inwestycji