Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@Czullo  tutaj @Anonim  ma racje, ten numer którego początek podałeś to firma partnerska działająca dla Orange, do mnie też dzwonili wczoraj 2 razy, to włączyłem blokadę numeru i mam spokój, Tobie radzę zrobić to samo 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@CzulloNie wiem jak w bazach danych klientów Orange i na ile firmy współpracujące sprzedażowo mają do nich dostęp, ale u mojej żony w innej firmie każdy klient ma oznaczenie gradacji "wytrzymałości" na kontakty ze strony tej firmy. Są oznaczenia klientów agresywnych, trudnych, niecierpliwych itp... Może zgłoś to jako pomysł do realizacji ? Ja bym poparł...

Anonim

Nie dotyczy

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@agat13  fajny pomysł, tak na marginesie... ja klient trudny w kontakcie, bo gro wmawia mi , że gruszki na wierzbie rosną 🤣


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@Anonim Nieodbieranie nic nie pomoże - dzwonią wtedy 3-4 razy dziennie. Zablokowanie numeru powoduje, że dzwonią z numeru z inna końcówką. A w jaki sposób firma partnerska uzyskuje bazę danych/numerów telefonów klientów sieci Orange? Przecież Orange musiało im dać taką bazę danych, bo skąd firma partnerska wie jaką mam ofertę itd, itp...

Anonim

Nie dotyczy

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@Czullo  partner Orange ma dostęp do bazy klientów. 

Co do mnogości połączeń to ileż może mieć partner Orange nr, kilka naście, co innego spamerzy Internetowi, ale takie nr filtruje telefon, kwestia aktywacji filtra 😎


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

Na liście zablokowanych mam już chyba z 6 numerów z Orange z których wydzwaniają, za każdym razem gdy dodam nowy numer do zablokowanych zaraz dzwonią z innego. Serio jeśli oni nie przestaną dzwonić to niestety pomimo że jestem ich klientem i nasza relacja była dobra to będę zmuszony zgłosić ich do UOKIK. Bo to już przekracza granice przyzwoitości. Nie ma w Orange jakiegoś informatyką który w bazie danych oznaczy klientów, którzy sobie nie życzą kontaktu marketingowego, tak ciężko to zrobić, serio? Ewentualnie niech Orange zlikwiduje tą opcję ze ktoś nie wyraża zgody na kontakt marketingowy bo jak widać zaznaczenie tego nic nie daje.

Zgłosiłem u konsultanta reklamacje z tego tytułu zobaczymy co odpowiedzą w reklamacji i czy nadal będą telefony. Jeśli będą to na pewno się "pochwalę" w tym wątku.

Anonim

Nie dotyczy

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@Czullo  przecież to nie Orange do ciebie dzwoni, partnerem Orange może być każdy, nawet ja 😄

Trudno walczyć z takimi firmami i zgłaszanie ich gdziekolwiek,niewiele da, chyba że masz wolny czas, to można i cywilną sprawę założyć, oczywiście jak to jedna firma partnerska cię tak nęka, jak więcej ich jest, to pozamiatane, bo marketing jako taki, nie jest wykroczeniem, jeśli firma nie wydzwania non stop. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@AnonimTo tym gorzej dla Orange, skoro moimi danymi podzieliła się z innymi firmami skoro takiej zgody nigdy nie wyraziłem. W sumie można jeszcze zgłosić do Inspektora Danych Osobowych.


orange1.png
Anonim

Nie dotyczy

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@Czullo  można zgłaszać, ale co to da? 

Ty masz i tak fajnie, mnie spamują w 4 sieciach, czasu na stręczycielki nie mam, blokuje nieznane numery i tyle. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

U mnie radzę sobie niechcianymi połączeniami tak że oprócz blokowania niechcianych połączeń i filtra antyspamowego mam zainstalowaną apkę która informuje mnie kto dzwoni i po prostu taki niechciany odrzucam i blokuje, nie mam problemów, mnie to wystarcza i idzie żyć.