Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

Dzień dobry, pomimo tego, że w ustawieniach konta mam zaznaczoną zgodne na kontakt jedynie w celach obsługowych, od kilku dni wydzaniają do mnie Panie, które przedstawiają się jako pracownice Orange z propozycją przedłużenia umowy na internet i wybrania pakietu Orange Love Mini. I tutaj moje pytanie dlaczego orange dzwoni do mnie w celach marketingowych skoro takiej zgody nie wyraziłem? Połączenia są z róznych numerów:

538 XXX X63

538 XXX X78

538 XXX X70


Screenshot_2021-02-24 Usługi stacjonarne.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@CzulloCześć, przede wszystkim poproś o imię i nazwisko osoby, która podaje się za pracownika, na pewno łatwiej będzie wtedy ustalić kim jest ta osoba.. Ponadto, jeśli nie wyrażałeś zgody a dostajesz takie telefony, zgłoś nam to.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

35 ODPOW. 35

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@Czullo a nie kończy Ci się czasami niedługo umowa terminowa? Jeżeli tak to będą wydzwaniać, w takim przypadku dzwonią do wszystkich.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@slav72Zgodnie z zaleceniami o informowaniu o kończącej się umowie...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@agat13 dokładnie, do tego według nowych przepisów mają jeszcze obowiązek informowania o kończącej się umowie i przedstawieniu najkorzystniejszej oferty oraz możliwości wypowiedzenia umowy wszystkimi możliwymi drogami kontaktu z klientem.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@slav72 

@agat13 

 

Mam umowę na czas nieokreślony, więc z definicji ona się nie skończy póki nie złożę wypowiedzenia. A zaczęli dzwonić nagle teraz, codziennie po kilka telefonów, co zablokuje numer to dzwonią z innego.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

Ale dzwonią w celu przedstawienia oferty na co nie wyraził zgody i nie dostaje z tego tytułu rabatu, więc jest to nie zgodne z jego wolą, może śmiało składać skargę, tylko co to da.

Zgoda obsługowa to co innego niż zgoda na kontakty telefoniczne.

 

Zgoda obsługowa:

 

Zgoda pozwoli nam na kontaktowanie się z Państwem w celach obsługowych dotyczących usług, które Państwu świadczymy. Dzięki niej będziemy mogli np. wysyłać zawiadomienia i odpowiedzi na reklamacje, informować o zmianach cenników i regulaminów usług, czy przerwach technicznych.
Zgoda obejmuje wszystkie numery telefonów lub adresy e-mail, z których Państwo korzystają na podstawie zawartych z nami umów lub które nam Państwo podali, dotychczas, jak też podadzą w przyszłości.

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@Czullo mogłeś wspomnieć w pierwszym poście o tym jaką umowę posiadasz, nie napisałeś o bezterminówce, stąd moje wywody 😉

Edit.

Reszta jak pisze @Arti_Kn_Pl  na temat zgód obsługowych.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

@CzulloPrzypuszczam,że chcą Cię namówić na ofertę terminową... i zgodzę się z @Arti_Kn_Pl że to wojna z wiatrakami...Miałem to samo z bankiem, mimo, że wprost zakazałem im kontaktu ze mną...i mieli to wpisane w systemie, bo każda rozmowa kończyła sie odnalezieniem tego wpisu i przeprosinami..


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

Do tego proponowali mi jakaś tam ofertę powiedziałem, że z tego co mówi ta Pani brzmi ok, ale poprosiłem o wysłanie cennika tej oferty oraz regulaminu, abym mógł go przeczytać na maila, no i gdy tylko o tym powiedziałem to Pani powiedziała, że nie mogą wysłać go na maila(dlaczego? - brak odpowiedzi) i że przeczytam sobie regulamin i cennik jak podpiszę umowę. Odpowiedziałem, że w zwyczaju mam czytać cennik i regulamin przed podpisaniem umowy a nie po fakcie. Pani kazała mi szukać sobie w internecie orange love mini, powiedziałem że nie widzę odnośnika do takiej oferty a tym bardziej regulaminów i cennika, i jeszcze raz powiedziałem, że poproszę o wysłanie na maila. Pani się bardzo zmieszała i powiedziała, że wszystko jest w internecie, jeszcze raz powiedziałem jej żeby w takim razie pobrała cennik oraz regulamin i wysłała mi to na maila powiązanego z kontem orange. Pani powiedziała, że regulamin i cennik przeczytam jak przywiezie kurier i w razie czego mogę odstąpić od umowy. Na sam koniec powiedziałem, że nie jestem w takim razie zainteresowany oferta. Zobaczę kiedy znowu będą dzwonić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange wydzwania do mnie z ofertą.

Przy następnym połączeniu zacznij rozmowę od: "Ale ja nie wyraziłem zgody na kontakty telefoniczne od Orange" - ciekawy jestem reakcji 🙂