Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Na Żywo - wirtualny salon

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo


@Wojcieszkonapisał(-a)

https://www.orange.pl/view/na-zywo - ruszyło. Nawet przed czasem dzisiaj 🙂


Proponuję w tym temacie stały dyżur o godzinie startu wideo czatu, dopóki ktoś nie pomyśli o stałej zakładce. No, chyba że projekt spali na panewce. @Wojcieszko, albo @RaDo_sny, co Wy na to? Może liczba klientów wzrośnie dzięki temu kanałowi informacji?Emotikon: Szczęśliwy Podać dalej, albo jak to jest modne w necie...subskrybuj...prezes się ucieszy i da nagrodęEmotikon: Szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Orange Na Żywo

Jak tylko nie stanie nic na drodze, to będę pisał w temacie.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Orange Na Żywo

Ciekawostka. Zapytałem Piotra (tego z czatu : ) i prowadzony przez niego czat jest w głównej siedzibie Orange przy Alejach Jerozolimskich. Natomiast pracuje w tym nowym Smart Store w Sezamie.


Pracuję w Orange
  • 5
  • 24
  • 0

Orange Na Żywo

Witajcie z tej strony ,,Mlody”

potwierdzam nadajemy z Salonu Smart Store w Miasteczku Orange.

😉 pozdrawiam wszystkich stałych gości Naszego Digital Store;)

 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo


@PiotrStchnapisał(-a)

Witajcie z tej strony ,,Mlody”

potwierdzam nadajemy z Salonu Smart Store w Miasteczku Orange.

😉 pozdrawiam wszystkich stałych gości Naszego Digital Store;)

 


@PiotrStch (Mlody), jak nie zmienisz "futerka", to narzeczona puści Cię kantemEmotikon: Język...żartowałemEmotikon: Bardzo szczęśliwy Ile dałeś za fryzjera?Emotikon: Szczęśliwy A wogóle, to jak "nadajesz"...jak najbardziej nadajesz się do tej fuchy. Jak wzrośnie Ci słupek popytu, poproś Francuza o podwyżkę, bo inaczej my go zmotywujemyEmotikon: Bardzo szczęśliwy PozdrawiamEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Jako że dzisiaj sobota, pozwoliłem sobie "pospacerować" po serwisie. "Zwiedzanie" nasunęło mi dwie myśli.

Myśl pierwsza-jak wolne, to nie trzeba się wysilać, by licznik kolejnej sesji działał. Wystarczy, że są wpisane godziny. Ale w które dni?

WS.PNG

Myśl druga, nie mająca związku z tematem, ale jest to poniekąd część całości forum. Otóż natknąłem się na zdjęcie dziewczyny z pamiętnej strony głównej forum. Czyżby zapomniano tam o zdjęciu @Katani1?

FORUM.PNG

Najważniejsze, że na białym tle godziny pracy konsultantów w sobotę działają bezbłędnie. W sumie, nawigacja po serwisie była czystą przyjemnościąEmotikon: Szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Orange Na Żywo

Wirtualny Salon Orange nie jest częścią Nasz Orange (przynajmniej obecnie). Dlatego tam wybrany obraz przez Herosa nie jest dodany.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@Wojcieszko, qrcze, chodzi bardziej o to, że "całkiem nowe dziecko" i niejako na starcie niedopracowane. Bodajże 9 maja pierwszy raz o nim usłyszałem. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo


@Wojcieszkonapisał(-a)

Wirtualny Salon Orange nie jest częścią Nasz Orange (przynajmniej obecnie). Dlatego tam wybrany obraz przez Herosa nie jest dodany.


@Wojcieszko, dodałem zdjęcie do drugiej myśli, ale to nie dotyczy wirtualnego salonu

https://www.orange.pl/view/cosiedziwsieci


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Na Żywo

Dziś ruszyło znów 🙂 Jak komuś się nie znudziło 😛