Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Na Żywo - wirtualny salon


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Orange Na Żywo

@Piotrekk85 nie Ciebie tylko @Anonim jako, że będzie w salonie na miejscu 🙂

 

Chyba, że też się wybierasz?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Orange Na Żywo

Będę w Wawie niebawem ale zwiedzanie salonów Orange sobie odpuszczę 😛
Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@RaDo_sny, Ty młodego ogoliłeś, czy sam odwiedził fryzjera? Już widzę @Anonim w akcjiEmotikon: Szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Orange Na Żywo

@Anonim taaaak z zazdrości 🙂 Nawet jak się zgolił to ma więcej włosów na głowie ode mnie. 😄

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@RaDo_sny, no to masz niepowtarzalną okazję dać się pocałować jakiejś Twojej fance w Orange Na Żywo...znaczy się w Sezamie na żywo.... za plecami młodegoEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Orange Na Żywo

Młody tam wyrywa nie będę mu robił konkurencji 🙂 I do Wawy ze Szczecina trochę daleko 😄

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@RaDo_sny, "wbiłem się" do wideo czatu i powiem Ci, ten chłopak jest mega zakręcony. Dwa razy spytałem i z drugiej, lakonicznej wypowiedzi wywnioskowałem, że cały ten projekt zależy od tych, którzy go podsunęli. Może będziemy lobbować, by nie tylko ten młody, a inni dołączyli do zespołu czatowego? To męczące dla jednej osoby i powinni skierować nacisk na zachęcanie klienta do rozmowy, o ile tenże jest naprawdę zainteresowany poważną ofertą. Licznik takich rozmów i efekty tych rozmów, to byłby jakiś wyznacznik popularności wideo czatuEmotikon: Szczęśliwy

5.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Orange Na Żywo

Kiedyś chyba był video czat do BOK ale jakoś długo się nie ostał.

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Orange Na Żywo

@Piotrekk85 jest nadal. Tylko forma się zmieniła. Połączenia video można nawiązywać z salonów Orange. Temat się rozwija. W chwili obecnej ponad 20 salonów w Polsce daje taką możliwość.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Orange Na Żywo

Dla mnie po wprowadzeniu RODO darowałem sobie kontakty głosowe i video z Contact Center wszystkich firm. Szczególnie w bankach jak się posłucha do czego wizerunek klientów jest wykorzystywany (nie tylko do celów "dowodowych").