Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - oferta/konfiguracja


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Love - oferta/konfiguracja

Upubliznianie rozmowy bez zgody rozmówcy jest przestępstwem.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

Nawet jeśli wszystkie dane są usunięte i nie jest możliwa jakakolwiek identyfikacja rozmówców ? ,nagrywanie rozmowy jest legalne na yt jest pełno wrzuconych takich rozmów i wydaje mi się że jest to jak najbardziej prawnie ok zwłaszcza że nie jest możliwa identyfikacja rozmówców 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Orange Love - oferta/konfiguracja

@s_a_t_a_n  Nie ma rzeczy niemożliwych
Screenshot_20180905-215522.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Love - oferta/konfiguracja

Problemem jest to, że Orange słabo chroni swoich pracowników. Nadal udostępnienie rozmowy jest nielegalne chyba że poinformowałeś o tym rozmówcę.

Przesłuchalem rozmowę. I taka oferta jest możliwa. Nie było tam podsumowania sprzedaży czy zamówienia z podziałem na numery więc osobiście bez tego ciężko przewidzieć co masz zaproponowane.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Love - oferta/konfiguracja

Rozmowa też jest dzwina. Ty mówisz o kwocie 135 zł, konsultant o 139,99 zł. Niby to 5 zł ale ciężko ocenić co ustalono. Ofertę za 140 zł przedstawiłem wcześniej. Rabaty z utrzymania to innymi słowy rabaty dla wybranych stałych klientów. Choć nie każdy może je dostać. Nie wykluczam też "wciskania kitu" bo mało konkretów.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange Love - oferta/konfiguracja

Przedłużenie love? 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

Wyczytałem na internecie na forach prawnych że taką rozmowę może publikować ale jest to już mało ważne faktycznie on mówił 139 a ja mu powiedziałem potem w zaokrągleniu 135 ( tak mi się zapamiętało ) ale potem się poprawiłem i powiedziałem 140 na co konsultant przytaknął ,na sam koniec ja mu podsumowałem wszystko o czym rozmawialiśmy wszystko się zgadzało. Więc jest to możliwe w Orange Love 105 gb na 1 numer i po 15 gb na 2 numery ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Love - oferta/konfiguracja

W Orange Love można mieć tylko jedną sim. To moglbyc skrot myslowy i poza love będzie internet 4G z pakietem na konto.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange Love - oferta/konfiguracja

Nie słyszałem rozmowy ale nie ma 105gb w love. 

Jak dla mnie to wygląda to tak

- love za 79.99zl

- 2 i 3 nr w abo optymalny 29.99zl 

79.99+29.99+29.99=139.97zl.

 

Tyle z mojej strony w tym temacie  🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

To znaczy że w Orange love może być tylko 1 numer telefonu + ew.neostrada ? 

Konsultant ewidentnie mówił że te wszystkie numery przechodzą wraz z internetem stacjonarnym neo do jednego pakietu orange love . Dodatkowo ewidentnie rozmawialiśmy o internecie stacjonarnym a nie mobilnym który mnie nie interesuje.