Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - oferta/konfiguracja


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

Nie mówił nic o zmienię neostrady na internet mobilny ale może chciał "niechcący "wprowadzić mnie w błąd bo powiedział że nie będę jeszcze płacić za utrzymanie łącza jutro powycinam wrażliwe dane z rozmowy i wam wrzucę tutaj bo dzisiaj się nie wyrobię (ale spróbuję)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

Orange Love - oferta/konfiguracja

Na Planie standardowym nawet w utrzymaniu mało realne 15 GB
Autor nie pisze, że ma LTE domowe więc cena 50 zł z utrzymania mało realna, musi dać cenę z akwizycji.
Ale...
Nie mniej jednak coś tu śmierdzi :-), chyba że się mylę.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange Love - oferta/konfiguracja

To ma być neo + 3 nr głosowe.  Czytajcie co pisze autor wątku.  

Inna rzecz to nawet nie wiadomo czy te nr są w utrzymaniu. Niech się wypowie autor. 

Jeżeli dzwoni to telesales out to chyba oni nie mają uprawnień dawać 20% rabatu na abonament. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

Orange Love - oferta/konfiguracja


@s_a_t_a_nnapisał(-a)

To ma być neo + 3 nr głosowe.  Czytajcie co pisze autor wątku.  



Wiemy, jednak autor pisze o strefie domowej, 100 Gb itd i tak kombinujemy skąd 135 zł wyszło.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Love - oferta/konfiguracja

Ale savedesk na outbundzie może. W ofercie głosowej nie ma 100 GB do wykorzystania. Ew może ktoś pomieszał oferty. Trzeba czytać papiery.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Orange Love - oferta/konfiguracja

@Arti_Kn_PlJa mam Love mam 3 numery każdy po 10 gb + do tego 2 gb za przedłużenie umowy razem 12 gb. "Później włącza się 1 schodek czyli kolejne 10GB za 10 zł " "następnie jeśli jesteś w zasięgu LTE masz 100 GB z ograniczeniem prędkości do 45Mb/s i dalej bez limitu z prędkością do 12 Mb/s. Tak wygląda u mnie umowa. Więc możliwe że dostał jakieś specjalne warunki.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

Nie wiem czy o to chodzi z utrzymaniem ale

Neostrada kończy mi się na początku 2019 roku (dokładnej daty nie pamiętam ,nie umiem znaleźć na stronie orange.pl. Umowę mam w domu z 2009 nie wiem gdzie są kolejne o ile były bo zawsze przedłużałem przez internet)

 

Nr 1: umową kończy się w marcu 2019 (Smart Plan LTE 79,90)

Nr 2: na tym numerze nie ma umowy jako takiej ponieważ on jest jako numer dodatkowy w ramach abonamentu smart plan lte do numeru nr 1

 

Nr  3: Umowa do 2020 roku do września Smart Plan LTE 115 zł miesięcznie 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange Love - oferta/konfiguracja

Nie ma znaczenia koniec umowy Neostrady. 

Nr 3 to numer główny pewnie wiec zostanie wpiety do love 2u - 79.99zl

 Nr 2 można wrzucić w plan komórkowy standardowy - w duk można go mieć za 9.99zl

Nr 1 można zmigrowac do planu komórkowego optymalnego - czyli za 29.99zl. Do standardowego raczej nie bo za wysoki abonament.

 

Nr 2 czyli dodatkowy tez może mieć lojalke no chyba ze się skonczyla

 

Można sobie dywagować jaka ofertę ktoś tam sobie wymyślił i tu zaproponował 🙂

Skoro przedstawił Ci ofertę to powiedział nazwy abonamentów itp

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

Nic na ten temat nie mówił na samym początku powiedział tylko że jest to Orange Love zresztą posłuchajcie sami. Wrzucam rozmowę wszelkie dane wrażliwe (tj.pełne nr tel ,tożsamość itp .zostały wycięte) 

 

Link do rozmowy:  usunięte

Rozmowę trzeba ściągnąć jest ona w formacie .mp3


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange Love - oferta/konfiguracja

W love nie będziesz miał 12gb. 7gb jasne. A to dlatego że w love jest plan standardowy czyli 5gb + 2gb, nie ma innej opcji