Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - kwestie techniczne i formalne

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Orange Love - kwestie techniczne i formalne

Witam, chciałbym skorzystać z usługi Orange Love w pakiecie internet, tv, stacjonarny i komórkowy czyli 4 usługi bo jak rozumiem przy tym pakiecie nie będę płacił za utrzymanie lini?

 

Teraz moje pytanie jest takie że kabel od skrzynki na słupie został odłączony ponieważ linia została zlikwidowana dawno temu, chciałbym obecnie korzystać z neostrady ponieważ mam dość radiówek. Jak wygląda sprawa podłaczenia spowrotem tego kabla z tej skrzynki Tp'Sa jeżeli dobrze myślę że to o to właśnie chodzi. Kabel musiałbym by być poprowadzony górą jedyny mankament to, to taki żeby po prostu dostać się na słup który nie jest wysoki jako tako a reszte już spokojnie można do domu podać dołem. Czy koszty bedą duże takiego podłączenia? Oraz czy jako że linia była zlikwidowana rozumiem że jakikolwiek domownik może wziąć na siebie umowę czy to jest jakoś do właściciela przyporządkowane?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - kwestie techniczne i formalne

@ArduX wszelkie koszta związane z poprowadzeniem przewodów ponosi Orange, Ty płacisz jedynie standardową opłatę aktywacyjną, w wysokości 49zł.

Co do kwestii umowy, to może ją zawrzeć którykolwiek z domowników, jeśli tylko spełnia wymogi prawne i dochodowe.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

24 ODPOW. 24

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - kwestie techniczne i formalne

W procesie instalacji wszystko będzie zweryfikowane i w pełni zweryfikowane możliwości techniczne po złożeniu zamówienia.

Na miedzi w Orange Love utrzymanie łącza jest w promocji obniżone do 10zł, ale jest zawarte w komunikowanej kwocie 89 zł za pakiet.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Orange Love - kwestie techniczne i formalne

Czyli najlepiej walić prosto do salonu? I tam mi wszystko podadzą?

 

Jeszcze takie pytanko jeżeli dajmy na to podlączą mi tą linie i ta umowa będzie na 2 lata to po jej skończeniu np, jeżeli bym zrezygnował z dalszego korzystania usługi rozumiem że linia zostaję tak samo zdezaktywowana i nie będę musiał płacić dalej za samo jej utrzymanie? Ale w każdej chwili będę mógł spowrotem ją że tak to ujmę aktywować spowrotem?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - kwestie techniczne i formalne

Salon/infolinia/internet - to jak Ci wygodniej.

Bo 2 latach masz 3opcje:
1) przedłużenie co pół roku automatyczne
2) przejście na umowę na czas nieokreślony - zwykle większe opłaty
3) wyłączenie usługi

Jeśli po 2 latach zrezygnujesz i inny operator nie będzie świadczył internetu na tym łączu, to nic nie będziesz płacił.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - kwestie techniczne i formalne

@ArduX, proponuję po okresie umownym opcję podaną przez @Piotrekk85 z automatycznym przedłużaniem. Czyli prościej - nic nie robisz do czasu, aż się pojawi oferta korzystniejsza, którą następnie zainicjuszesz sam w formie aneksu. Podpuchy na zmiany mogą być mniej korzystne z uwagi na wycofywanie, bądź modyfikację ofert.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - kwestie techniczne i formalne

Każdy ma wybór. Wybór dokonany przy zamówieniu zawsze do końca umowy można zmienić.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - kwestie techniczne i formalne

@ArduX wszelkie koszta związane z poprowadzeniem przewodów ponosi Orange, Ty płacisz jedynie standardową opłatę aktywacyjną, w wysokości 49zł.

Co do kwestii umowy, to może ją zawrzeć którykolwiek z domowników, jeśli tylko spełnia wymogi prawne i dochodowe.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Orange Love - kwestie techniczne i formalne

Odwiedziłem salon i mniej więcej wszystko już wiem brakuje mi tylko jeszcze informacji na temat tego ile TV przez kabel zabiera mb/s podczas użytkowania niby jestem wstanie uzyskać na kablach w mojej miejscowośći prędkość 10-20mb więc jeżeli ja bym korzystał z internetu i uzyskał prędkość 12 a ktoś jednocześnie w tym samym czasie będzie oglądał TV to ile stracę w tym momencie?

 

Bo nie wiem czy wziąć mniejsza prędkość z telewizją satelitarna czy tv i internet po kablu żebym się poźniej nie denerwował jakbym chciał w coś zagrać lub obejrzeć online

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - kwestie techniczne i formalne

@ArduXDla kanału SD 4Mb dla HD 8Mb


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - kwestie techniczne i formalne

Jeśli zamawiasz pakiet z internetem do 10 mega, rekomendowana tv jest po satce. W niewielu lokalizacjach jest opcja na tv po kablu i internet do 10. Dopiero od wersji do 20 jest rekomendowana tv po kablu.