Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - Abonament

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Orange Love - Abonament

Witam,

1. Jaka jest różnica między abonamentem: Wzbogaconym za 69,99 zł/mies. a tym w Orange Love? 

Na pierwszy rzut oka widać różnicę tylko między internetem 20 GB, a 5 GB.

 

2. Jeśli to jedyna różnica w tych abonamentach to można w Orange Love zwiększyć internet do tych 20 GB? 5 GB to zdecydowanie za mało jak na moje potrzeby.

 

3. Jeśli za rok będę chciał dobrać telewizję to można dołączyć to do Orange Love?

 

Chciałbym teraz wziąć telefon w abonamencie i internet mobilny, a za rok dorzucić telewizję jeśli będzie taka możliwość. Chciałbym żeby to wszystko było w Orange Love. 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange Love - Abonament

1. Tak, różnica jest w ilości GB

2. Bezpośrednio nie, ale za 9,99 zł możesz dokupić internet mobilny 10 GB lub za 19,99 zł (dla klientów Orange Love) 50 GB, które będziesz mógł wykorzystać także na numerach komórkowych.

3. Tylko w ramach przedłużenia umowy lub migracji. Nie potrafię powiedzieć jakie warunki przedłużenia będą obowiązywać za jakiś czas.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange Love - Abonament

1. Tak, różnica jest w ilości GB

2. Bezpośrednio nie, ale za 9,99 zł możesz dokupić internet mobilny 10 GB lub za 19,99 zł (dla klientów Orange Love) 50 GB, które będziesz mógł wykorzystać także na numerach komórkowych.

3. Tylko w ramach przedłużenia umowy lub migracji. Nie potrafię powiedzieć jakie warunki przedłużenia będą obowiązywać za jakiś czas.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - Abonament

Celował bym w Orange Love, co tam jest masz w linku 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Orange Love - Abonament

A jeśli będę miał telefon w abonamencie i internet mobilny - "Internet Domowy 4G" w Orange Love to będę mógł skorzystać z tych 100 GB poza strefą domową nie zmieniając karty?

5GB to jest zbyt mało, a płacić dodatkowo za GB nie mam zamiaru. 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange Love - Abonament

Tak, te 100 GB może być wykorzystane przez wszystkie numery - także komórkowe w ramach wspólnego konta abonenckiego.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Orange Love - Abonament

1. Czy mogę zmienić raty z 36 miesięcy na 24 miesiące? Niektóre telefony mają 24 miesiące, a niektóre 36 miesięcy.

2. W sklepie internetowym Orange dany telefon jest niedostępny, a w Orange Love już mogę wybrać dany telefon, więc ten telefon jest dostępny czy jednak nie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - Abonament

Wszystko zależy od konkretnego modelu, oferty i jego dostępności w danym kanale sprzedaży. Jeśli formularz Ci nie podstawia dostępności dla wybranej kombinacji, spróbuj zamówić przez infolinię/salon/czat.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Orange Love - Abonament

@AbstrAct To ja przypomnę istotną zasadę panującą na NO:

Pokaż szczegóły
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?

Bardzo szczęśliwy robot