Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta?

Czy video pass w abo daje dostęp do serwisów czy tylko transfer? Bo na stronach Orange jest chyba niepoprawne info 🤦‍♂️

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta?

I znowu ktoś dodał tekst o trzech pierwszych ratach. Przecież w tym sezonie hasło miało brzmieć 3 raty za 0 zł 🤦‍♂️

Ktoś kto tworzył dzisiejsze copy na stronie głównej ma jakiś słabszy dzień...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta?

Zwrócę uwagę na jeszcze jedną nowość:

24 sierpnia 2020 r., w związku z dodaniem usługi Video Pass w Planach Mobilnych oraz Orange Love aktualizujemy Cennik usług w roamingu dla Klientów indywidualnych ofert na abonament, którzy zawarli umowę lub aneks do umowy od 13 maja 2019 r. Klienci, którzy zdecydują się na zakup tej usługi w wersji płatnej, otrzymają dodatkowy Limit GB w wysokości 2,12 GB do wykorzystania w strefie 1.

Info: https://www.orange.pl/view/roaming

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Nowa oferta?

juz widze minus tej nowej oferty.
problem z uzyskaniem rabatu za przedluzenie np internet+tv+tel
jezeli chce przedluzyc umowe to dostaje to samo ale o 10zł z wyzszym rachunkiem 🤣

za to wybrani maja o 20zł taniej haha
gdzie tu sprawiedliwosc???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa oferta?

Czyżby podwyżki? Bo Netia z ceną na poziomie 60zł za 1Gbit już dawno odjechało Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta?

Netia jest super, ale cóż z tego jak ich dostępność jest mocno ograniczona? Coś w stylu INEA, może trochę większa skala.... Sam bym pewnie skorzystał, bo to jednak najlepszy polski dostawca (mam wielu znajomych, którzy korzystają; sam korzystałem do momentu wyczerpania możliwości ADSL) - ale co z tego, skoro u mnie ich nie ma - bo Warszawa nie jest już regulowana 🙂 Z dwójki T-Mobile i Orange - wybieram zdecydowanie Orange. Gdy pojawi się możliwość innego ISP - to pewnie się zastanowię - bo jednak ceny Orange ma zdecydowanie wysokie. Ale może to tak ma być, bo jakość jest wysoka.