Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa oferta?

Sprawdź ceny za 1Gbit, w polsat/netia 70zł, Inea 69zł, Orange 79/89zł


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta?

Widzę to jakoś inaczej. Nie ma cen porównywać w blokach, bo kablówki mają promocje adresowe.

Ale w domkach wygląda to lepiej:

Orange 80 zł 24 m/ 90 zł bez lojaki+14,99 za domki
Plus na BSA z dopłatą za domki 100 zł (nie porównuję oferty na sieci własnej Netii) /24m
Inea 70 zł + 15zł za domki /24m
TM 90 zł/24m

Różnice nie wielkie, mam nadzieję, że nie będziemy porównywać ofert w różnych miejscach, bo dochodzą promocję dla Warszawy, Krakowa, Śląska czy Trójmiasta. Do cen wypada doliczyć niekiedy aktywację i/lub kilka początkowych miesięcy taniej lub za free. Cenowo różnic nie ma. Wg mnie i tak sentyment do marki decyduje.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Nowa oferta?

a ja bym właśnie porównywał oferty na blokach.
orange chcialo walczyc z kablowkami a wychodzi to dosc slabo.
jedynie czym moze orange powalczyc to jakoscia, konwergencja i obsluga bo na pewno nie cena.
nawet jezeli orange posiada ww argumenty to i tak ciezko walczyc z argumentem cenowym innych isp

skoncza sie inwestycje na domkach to bedzie placz ze ftth tak slabo sie sprzedaje znowu 😭

 

te promocje na warszawe, krakow, slask czy 3city to z orange?
dla wawy to widzialem ale dla reszty to nie

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta?

Nie słyszałem, żeby Orange kiedyś chciało rywalizować z kablówkami. Albo to jedynie pisze w internecie jakiś sfrustrowany pracownik call center. Marketing Orange wie, że szans nie ma, bo nie ma zgody na promocje adresowe. Decyzja o wyniku testu MS dla Orange jest publikowana na stronach BIP UKE, więc konkurencja zręcznie wyprzedziła Orange ze startem swoich promocji o kilka dni.

Promocje dla tych regionów nie w Orange, chciałem tylko porównać różne firmy.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa oferta?

Przecież Orange też przedstawiło swoją promocję, tylko że u innych to były obniżki a u orange jakiś niewypał z darmowymi sluchawkami 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Nowa oferta?

to w takim razie po co inwestowac w ftth tam gdzie sa kablowki?
chyba nie po to aby sobie kabelki gnily 🤔

kto Ci powiedzial ze nie ma zgody na oferte dedykowana pod konkretny adres?
Jestes z olsztyna? 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa oferta?

Po co? cyferki, cyferki... Orange budowało pod akcjonariat i reklamę. Mamy miliony w zasięgu!- czyli w blokowiskach, gdzie albo zostali już emeryci albo mają konkurencję conajmniej kilku operatorów. Tak było taniej i ładniej na folderach wyglądało.
Chyba dopiero niedawno przekroczyli 10% aktywnych łączy wobec dostępnych punktów - więc średnio, że tak powiem. Podają przyrosty abonentów FTTH ale odejść z xDSL ciężko się doszukać w raportach... chyba że kolega Piotrek poda nam liczby ile osób odchodzi z xDSL 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta?

Tak, jestem z Olsztyna.

Co do zgód sytuacja wygląda tak. OPL musi każdy cennik z ofertą fix zgłaszać do UKE (na terenach zderegulowanych tylko informować, na tych z regulacją przejść test MS). Oferta detaliczna jest powiązana z ofertą hurtową. O zmianach oferty hurtowej Orange musi informować OA na 14 lub 31 dni wcześniej (chyba, że zmiana wynika z przepisów prawa). Orange już raz wystartowała z promocjami adresowymi - ktoś pamięta Geopromocję 1? Skończyło się tym, że sprzedawcy Orange nie chcieli tej oferty sprzedawać. Związki zawodowe nie będę komentował co zrobiły - kto czytał ówczesną stronę SKPT to wie 🙂 Od tamtej pory z tego co mi wiadomo wstrzymano wszelkie prace nad promocjami adresowymi (poza Warszawą).

 

@Czullo dane przecież są w raportach giedowych. Nikt nie były prostsze, jeśli chodzi o churn.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Nowa oferta?

@Piotrekk85  geopromocja 1  byla dostępna na rynku nieuregulowanym. Dlaczego nikt nie chciał sprzedawać? Salony wciskaly na potęgę te opcję nawet dziś Ci klienci nie chcą przejść do ftth 😁

Płacić 20zl za neo do 10zl to była okazja super.

 

A pamiętasz taka ofertę jak ambasador, rok 3P za 0zl? Dla wybranych adresów. 

 

Skoro Tobie nie wiadomo o pracach nad promocjami adresowymi to nie znaczy że ich nie ma 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta?

Ambasador czy druga promocja nie były robiony przez Orange Polska, ale przez RAMSAT albo Orange Retail (nie chce mi się szukać w necie w którym czasie był rebranding). Nie są to przedsiębiorcy telekomunikacyjni. Zniżka była wypłacona jako sprzedaż premiowa. To takie promocje są nadal np przez www polecaj zarabiaj czy kiedyś mOkazje. Tego nie traktuje jako zniżki.