Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieruchomości Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Nieruchomości Orange.

Hej.

czy ktoś z Was brał może udział w zakupie/wynajmie nieruchomości od Orange - czy jest to "standardowa" procedura jak w przypadku zwykłych lokali...

Często zastanawia mnie też, czy tam były jakieś biura Orange czy cokolwiek innego, bo widziałem, że są tam nawet mieszkania...

Czy jest ktoś kto zna może pobieżnie historie niektórych budynków ?

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nieruchomości Orange.

@pablus może na ten temat coś niecoś @Aśka_M napisze, jeśli zechce, bo w jej siedzibie były jakieś roszady i sprzedaż/wynajem budynków pomieszczeń.

 

Tu masz jeszcze stronkę na ten temat:

https://www.nieruchomosci.orange.pl/


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Nieruchomości Orange.

Na stronie znajdziesz info http://www.nieruchomosci.orange.pl/faq

Budynki miały różną historię. Były tam biura, centrale, ośrodki szkoleniowe czy wypoczynkowe, a były także mieszkania o jakich wspominasz. Mój kolega kiedyś mieszkał w służbowym mieszkaniu TP przy centrali bo jego ojciec był pracownikiem TP.
Tej centrali już nie ma, budynek sprzedany i dziś mieści się tam jakaś agencja rolnictwa czy coś takiego. 

PS. Jak pomogłem to oznacz jako rozwiązanie 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Nieruchomości Orange.

@ketrasaArtur @Sebastian1 byłem na stronie dlatego pytam 😉

ciekawe czy każde pomieszczenie które sprzedaje Orange ma dostęp do ich usług, bo co np jak kupię sobie mieszkanie a tam będzie konkurencja ? 😛 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Nieruchomości Orange.

ciekawe czy każde pomieszczenie które sprzedaje Orange ma dostęp do ich usług, bo co np jak kupię sobie mieszkanie a tam będzie konkurencja ? 😛 


To już pewnie indywidualnie trzeba sprawdzać. To, że były tam jakieś łącza firmowe nie oznacza, że można tam skorzystać np. ze światłowodu Orange. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nieruchomości Orange.

@pablus dążysz do zakupu pomieszczenia po Orange, aby mieć dostęp do sieci szkieletowej 😉

To by było czyste szaleństwo. Łatwiej wynająć/kupić nieruchomość, niż tracić czas na podłączenie światełka do obecnej lokalizacji. To jakaś myśl 🤔 👍


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nieruchomości Orange.

Przy każdej ofercie masz numer telefon, pod którym możesz uzyskać więcej informacji. Sprzedaż/wynajem itp nie jest w żaden sposób powiązania z oferowanie usług, jeśli chodzi o usługi z segmentu masowego. Jeśli masz jakiś specjalny status w Orange (pracownik/emeryt/klient korpo, itp), to skontaktuj się z dedykowaną infolinią - i tam uzyskasz więcej info na temat specjalnych zasad co do podłączenia. Takie info na forum się nie nadaje.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Nieruchomości Orange.

do jednej z nieruchomości jeszcze trochę grosza mi brakuje ale niewiele 🙂

ciekawe czy jako zwykły "kowalski" mogę kupić sobie taki obiekt (nawet biurowy) by po prostu go mieć bo mam taki kaprys na przykład albo chcę inwestować 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nieruchomości Orange.

Jak masz kasę i pod kątem prawnym nie ma przeszkód - to śmiało 🙂

Tylko radzę czytać małym druczkiem, że większość nieruchomości ma służebność. W Olsztynie już wisi parę lat kilka lokalizacji np. na Jagiellońskiej czy Wiosennej (fajny domek w lesie). A od niedawna prawie w centrum obok Uranii na alei Piłsudskiego - obstawiam, że długo nie będzie zainteresowania, bo zbyt dużo infrastruktury technicznej jest powiązana z działką.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Nieruchomości Orange.

no właśnie czytam i interesują mnie tylko włanościowe 😄

innych nawet nie biorę pod uwagę 😄

a może działeczka fajna jakaś wejdzie albo budynek/mieszkanko 😄

kto to wie 😄