Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zmienić technologię TV z Satelitarnej na Internetową (IP)?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Jak zmienić technologię TV z Satelitarnej na Internetową (IP)?

Witam,

Jestem Klientem TV poprzez Satelite od 9 lat a od roku prosze konsultantow Orange o zmiane tego pakietu na mozliwosc TV przez Internet (mam neostrade z szybkoscia 37Mbps a centarala ma mozliwosci techniczne przesylania telewizji).

 

Oto skandaliczne odpowiedzi jakie dostaje:

-prosze zerwac umowe, zaplacic kare a wtedy podlaczymy telewizje przez Neostrade

-nie da sie bo nie mamy takiej opcji w cenniku

 

Czekam na zakonczenie umowy do stycznia 2018 by zmienic operatora bo nie moge zrozumiec jak mozna w ten sposob traktowac Klienta: mozliwosci techniczne pozwalaja na podlaczenie uslugi a Orange nie zgadza sie bo nie.

Pozdrawiam,

Bogdan

12 ODPOW. 12

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak zmienić technologię TV z Satelitarnej na Internetową (IP)?

Dziwne, a Orange Love? Chyba że masz tylko TV i internet, wtedy musisz poczekać do końca umowy i wtedy zmienić TV sat na TV iptv. Powinno chodzić bez większych problemów. OLove działa nawet na neo do 20mb/s, ale musi być jeszcze telefon komórkowy do pakietu...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Jak zmienić technologię TV z Satelitarnej na Internetową (IP)?

Tak, mam wszystko od Orange (telefon, TV, neostrada). Przeszkadza mi, ze tak prosta sprawa jak zmiana TV na Neostrade jest problemem. Chcialem zaplacic za ta zmiane wiec propozycje bym placil kare sa co najmniej niestosowne. Bo gdym teraz byl nowym Klientem to nie byloby przeszkod.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Jak zmienić technologię TV z Satelitarnej na Internetową (IP)?

Smieszne jest to, ze teraz wysylaja mi jakies infantylne emaile typu: "Gratulujemy! Właśnie zdobyłeś nową rangę. "


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak zmienić technologię TV z Satelitarnej na Internetową (IP)?

@bgolab, to są informacje z Nasz Orange, czyli z tego forum. Jesteśmy forum, a nie BOK. Możemy pomóc w tym, w czym nie pomoże BOK...niestety nie koniecznie wszystko można załatwić, a informacje na maila z NO są procedurą standardową...Jako nowy użytkownik, po napisaniu pytania, dostałeś nową rangę...takie szczeble, na forum 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Jak zmienić technologię TV z Satelitarnej na Internetową (IP)?

Korzystalem z BOK wiele razy z mizernym skutkiem. Gdzie moge to jeszcze eskalowac?

 

Publikujac ten problem chce wywrzec presje na orange by zmienilo podejscie do Klienta (starego i lojalnego) i zwyczajnie nie olewalo go.

 

Czy cos w tym zlego? Jesli obsluga jest zla to trzeba to pietnowac.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak zmienić technologię TV z Satelitarnej na Internetową (IP)?

Przerabiałem ten temat. Nic nie wskórasz. Czekając na światłowód, musiałem walczyć ze spółdzielnią o zezwolenie na montaż talerza SAT na balkonie aby uniknąć zerwania umowy i opłaty kary (przenosiłem usługę w inne miejsce). Przeczekałem kilka tygodni do końca umowy, zrobili mi neo z TV Sat, a po kilku kolejnych miesiącach migracja na światłowód z TV w O`Love...kwestia podejścia...


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Jak zmienić technologię TV z Satelitarnej na Internetową (IP)?

@bgolab niestety ale Orange nie realizuje migracji usługi TV z satelity na kablową.

Doradca z którym rozmawiałeś podał niestety jedyną możliwość tj. rezygnację z TV a następnie jej ponowna aktywacja w innej technologii.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Jak zmienić technologię TV z Satelitarnej na Internetową (IP)?

Tak, wlasnie protestuje przeciwko tej nieelastycznosci. To nie jest sprawa praw fizyki, czy tez mozliwosci technicznych. To jest sprawa biurokracji w Orange, braku elastycznosci - przeciez to NIC nie kosztuje przelaczyc mnie na Neostrade. A ryzykuje sie strata Klienta. Czy wlasciciel prywatnej firmy by tak postapil z Klientem?


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Jak zmienić technologię TV z Satelitarnej na Internetową (IP)?

@bgolab no właśnie jest to problem natury technicznej/systemowej...