Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przenieść numer z Play

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 39
  • 1

Jak przenieść numer z Play

Złożyłem wniosek o przeniesienie przez stronę internetową  Orange z miesięcznym okresem wypowiedzenia


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak przenieść numer z Play

@Nephilim wypowiedzenia w Play nie było robione?

Jakie daty przeniesienia były podane we wniosku o przeniesienie?

Otrzymałeś e-maila z powierzeniem przeniesienia, czy tylko SMS-a?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 39
  • 1

Jak przenieść numer z Play

Wypowiedzenia w Play nie robiłem. We wniosku datę przeniesienia napisałem, że z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Od Orange dostałem smsa, na maila przysłali mi info, że mój tymczasowy numer jest już aktywny


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak przenieść numer z Play

@Nephilim to zostaje jeszcze weryfikacja dat u obu operatorów Play (790 500 500) i Orange (510 100 100), jak między sobą operatorzy ustalili.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 39
  • 1

Jak przenieść numer z Play

Według twojej sugestii zadzwoniłem do Orange. Okazało się, że złożyłem wypowiedzenie 26 lutego, Orange zaczęło procedurę i załatwiło 4 marca. A Play wystawia mi fakturę na początku miesiąca. I tym sposobem wszystko przedłużyło się o miesiąc 😕


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak przenieść numer z Play

@Nephilim czyli przyjście do Orange będzie miesiąc później. To wyniki ustakeń między operatorami i momentu złożenia wniosku. Długo orange czekał na uruchomienie całej procedury. Tydzień czasu, a ile zmian wyszło. Bez Twoich danych nie jestem w stanie sprawdzić, dlatego sugerowałem, aby dowiedzieć się od operatorów. Szkoda, że tak długo wymieniali się informacjami. Teraz trzeba miesiąc poczekać, ale w Orange już będziesz. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 39
  • 1

Jak przenieść numer z Play

Gdybym wiedział to złożyłbym wniosek o przeniesienie dużo wcześniej. A tak to niestety będę musiał jeszcze kolejny miesiąc męczyć się w tym Play 😩


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak przenieść numer z Play

@Nephilim jestem też zaskoczony, że tak długo trwa wymiana informacji między operatorami. Teraz już trochę oczekiwania i za moment w Orange. Będzie ok 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Jak przenieść numer z Play

tak w salonie