Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy możliwe jest podłączenie światłowodu na moim adresie? Zielona Góra


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Czy możliwe jest podłączenie światłowodu na moim adresie? Zielona Góra

Witam!

Nie jestem obecnie klientem Orange, szukam operatora, który miałby możliwość przekazania informacji czy w moim budynku istnieje możliwość podpięcia światłowodu. Nie ukrywam, że już od dłuższego czasu pojawiały się niejednokrotnie oferty informacyjne, że w moim budynku "podobno" możliwa jest instalacja, gdzie okazywało się to nieprawdą, bo ktoś wrzucił karteczkę, byleby pozbyć się ulotek. Nie ukrywam, że obecnie mój internet to jest 20Mb/s co jest żenujące w sytuacji, gdzie telewizja zjada tak naprawdę połowę tej przepustowości ot tak (player z net**). A nie wspominając już o cenie, która jest astronomiczna. 

Sprawa ma się tak, na moim adresie Zielona Góra, Jaskółcza 2, jest obecnie niepodłączony światłowód , natomiast pod 4ką już taka opcja jest. Jaskółcza 2 oraz 4 to jest jeden budynek, z dwoma klatkami schodowymi. Obie klatki schodowe dzieli dystans jakoś 10 metrów? Moje pytanie jest następujące: Czy jest jakaś opcja, żeby przyspieszyć instalację światłowodu pod wskazanym adresem czy można się co najwyżej za przeproszeniem pocałować i czekać na cud?

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Czy możliwe jest podłączenie światłowodu na moim adresie? Zielona Góra

A rozmawiałeś z administratorem budynku czy ktoś z Orange nie zwracał się w sprawie podłączenia światłowodu? Oba budynki mają tego samego administratora?