Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Anonim

Nie dotyczy

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Według tej strony jest tak https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Możliwe że jest zniżka za e-fakturę i reklamy po 5,- zł


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Nie mam żadnego Eleven, nie mam Eurosport 2 i kilku innych Mój pakiet nazywa się Funpack standard


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Pozostaje szukać u konkurencji n. p. UPC


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Dlaczego? Możesz przedłużyć w ofercie Orange Love z pakietem Bogatym, gdzie są te trzy kanały.

Możesz mieć Internet stacjonarny + Telefon domowy + Telewizja w pakiecie Bogatym + Abonament komórkowy za 99,99zł przez pierwsze 3 miesiące, później 159,98zł. Ewentualnie możesz też sama skonfigurować swój pakiet tutaj: https://www.orange.pl/love/konfigurator


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Warto ustalić z jakiego tytułu masz zniżkę/rabat że płacisz 69 zł. Bo w ogólnopolskiej standardowej ofercie jeśli mnie pamięć nie myli tego nie było ew. przez rok. Być może zniżka przejdzie do nowych promocji.

A nie masz na fakturze nazwy promocji? np. "supernova w dobrej cenie" czy coś takiego?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Każda oferta jest promocyjna, nie ma innej . Chyba że w Mega cenie zaporowej, dla zmyłki i kuszenia promocjami. Na początku miałem 109,- zł, ale założyli światłowód i zrobiło się 79,- zł, do tego odjęli po 5,- zł za e-fakturę i marketing więc zostało 69,- zł.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

A masz jeszcze umowę? tam też powinna być nazwa promocji. Dla wszystkich takich promocji nie było: albo była pierwsza instalacja w okolicy, jakiś program Ambasador, zniżka pracownicza, lokalna akcja na jakimś evencie, standardowo chyba takich cen nie było dla funpacka.

Dlatego teraz przeskok na nowe promocje jest dosyć wysoki.

 

Edit: znalazłem starą promocję Superszybki internet w Funpacku. Niestety tam w podstawie było mniej kanałow tv. Dziś ruchu za wiele nie ma. Ew. można domówić jakiś pakiet nc+ + eleveny do tego, ale cenowo wyjdzie drożej niż przejście na nową ofertę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Historia faktur w załączniku


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Historia faktur w załączniku