Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpłatne połączenia na infolinię


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Bezpłatne połączenia na infolinię

Zobaczcie co znalazłem...bo nie chciałem wierzyć plotkom

https://www.orange.pl/omnibook/darmowe-polaczenia-z-infolinia-orange-zmieniamy-cenniki#darmowe-polac...

Czyż to nie pięknie się czyta ? Ciekawe czy znajdą się osoby nieakceptujące zmian 😉 ?

26 ODPOW. 26

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Bezpłatne połączenia na infolinię

@agat13 na pewno się znajdą. Osoby które nie są zadowolone z usług ale nie chcą zrywać umowy z karą. 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Bezpłatne połączenia na infolinię

@Kimiriko Właśnie w tą stronę zmierzało pytanie: czy warto to komunikować i czy z takiego powodu w ogóle dawać szansę? Zwróć jednak uwagę, że z karą...


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Bezpłatne połączenia na infolinię

Wreszcie, swego czasu zmieniłem sieć, tylko dlatego, że połączenia z BOK Orange z własnej sieci były płatne a z innej sieci darmowe, no i tak już zostałem w innej sieci ze swoim numerem, no ale niech Orange walczy ofertą to może jeszcze wrócę 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 247
  • 1579
  • 0

Bezpłatne połączenia na infolinię

No to jest rewolucyjna zmiana 😉

@Czullo- mam dokładnie tak samo. Co prawda w ramach pakietu LOVE dostałem i numer telefonu ale nigdy go nie użyłem do infolinii...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Bezpłatne połączenia na infolinię

@agat13 racja tego na szybki nie doczytałam  

 

Chodź to zrozumiałe. Operator zmienia zapis tak, że coś co było płatne teraz będzie darmowe. Musi poinformować o możliwość rozwiązania umowy z tego tytułu. Ale dziwne byłoby, że skoro zmienia coś na plus dla klienta jeszcze miałby zrezygnować z udzielonej ulgi gdy on odejdzie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Bezpłatne połączenia na infolinię

@agat13  zmiana na duży plus więc nikt mądry nie złoży wypowiedzenia umowy z tego powodu, zwłaszcza że wiązałoby to się ze zwrotem przyznanych ulg czyli krótko mówiąc karą.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Bezpłatne połączenia na infolinię


@Czullonapisał(-a)

.. no ale niech Orange walczy ofertą to może jeszcze wrócę 🙂


haha
w takim wypadku nie wydaje mi się że kiedyś wrócisz do orange

wyciągnąłem wczoraj pierwszą lepszą ulotkę ze swojej skrzynki i tak teraz na nią patrze i porównuje do orange. kompletnie każda opcja jest u orange droższa. nawet jak bym wybrał ofertę niestandardowa to i tak wychodzi drożej (już pomijam zawartość prędkość, ilość kanałów itp). a będzie jeszcze drożej patrząc na to co się dzieje dookoła. ehhh

i teraz pytanie. inni dopłacają do swojego biznesu skoro u pomarańczy nic się nie opłaca?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 64
  • 0

Bezpłatne połączenia na infolinię

Musieli wprowadzić darmowe połączenia z infolinią. Na szczęście jest UOKIK.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Bezpłatne połączenia na infolinię

@PARANOJA Obecnie płacę 19,99zł za 20GB Internetu plus nielimitowane wszystko inne, bez umowy. Jak Orange zrobi podobną ofertę za powiedzmy 19zł to chętnie przejdę 😉