Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

Brawo popieram AniuL jak nic nie będziemy robić tak będą nas traktować.

Sam mam 3 abonamenty plus 2 telefony na kartę i karta wychodzi taniej.

Dodam abonent od 1999r czyli Idea jeszcze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Abonament rabat

To ja zadam pytanie narzekającym. Czy jest jakaś usługa która byście chcieli mieć w abonamencie która by Was przekonała do zostania? Bo jeśli cena jest wyznacznikiem. To już Orange podniosło ceny bo jednak kiedyś ceny usług dobijają dnia a inwestycje w nowe usługi trochę kosztują. Esim z tym samym numerem, dodatkowa karta sim itp itd tego na prepaid nie będzie szybko.
Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

@AniaL  przecież o tym już pisałem, teraz tylko w taki sposób można coś ugrać, ale przenoszenie co 2 lata nużące, @Anonim  za to mocno spamuje w temacie, trudno jego posty też zrozumieć, przed ostatni to masakra, ja w prepaid siedzę to nie zgłębiam ulg w abonamencie, ale coś tam można ugrać, ba są promocje na telefony, nie jest tak żle w Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat


@Anonimnapisał(-a)

Brawo popieram AniuL jak nic nie będziemy robić tak będą nas traktować.

Sam mam 3 abonamenty plus 2 telefony na kartę i karta wychodzi taniej.

Dodam abonent od 1999r czyli Idea jeszcze.


Tak jak teraz jest to u wszystkich Operatorów, upusty się skończyły, jak ma być tanio to wirtualny operator, albo prepaid, staż dziś nic nie znaczy, klient biznesowy się liczy, ten generuje spory zysk, więc pisanie że bez szarego abonenta Operator splajtuje, czy będzie tego żałował, to internetowy żart.

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

Nawet klient biznesowy się nie liczy,liczy się teraz tylko zysk Orange na daną chwile ale to się odbije już nie jeden operator to przechodził.

Śmieszy mnie tylko jak już się odejdzie jak pojawiają się telefony dlaczego odchodzimy może zaproponujemy coś.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę

@Piotrekk85  Z esim to ty trochę zaszalałeś. "Standardowego klienta" na razie nie interesuje ona. Lista telefonów które ją obsługują krótka. I nie mówię że ma działać na telefonach za 600 zł ale na tych ze średniej półki i wtedy można na nią "popatrzeć". Mnie kompletnie nie interesują telefony w ofercie. Od wielu lat kupuję tak normalnie poza abonamentem. Natomiast przydały by się większe pakiety neta. Dużo większe. I tutaj jednak oferta na kartę jest znacznie lepsza. No i konkurencja też. Przedłużając abonament 1,5 roku temu dokupiłam dodatkowy internet do podziału na wszystkie abonamenty. A teraz widzę, że u konkurencji nie będę musiała za to płacić. W orange 55 +2*35=125 zł mam na każdym telefonie po 15 GB. Jak mi mało to muszę dokupić neta za 40 zł. W Play za 3*50=150 mam 3 abonamenty i na nich wszystko bez limitu. Każdy abonament ma 35 GB neta i jeszcze dostaję dodatkową kartę do internetu z 150 GB. Te GB dotyczą pełnej prędkości potem lejek, ale nie całkowity brak internetu. Acha i jeszcze też większa paczka internetu do wykorzystania za granicą w UE. Orange to tego jeszcze bardzo daleko.

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

Kolejny raz AniaL pisze prawdę

ale jak widzę co nie którym prawda się nie podoba dlaczego? osobą myślącym nie trzeba podpowiadać.

Ja opublikuje te rewelacyjne oferty Orange u siebie na blogu i nie tylko żeby Pokazać całą prawdę o ofertach

mam poparcie paru znanych Youtuberów wspólnie coś wymyślimy pokazując oczywiście uczciwie oferty operatorów abonamentowe i na kartę i  różnice wynikając.

 

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat


@Anonimnapisał(-a)

Nawet klient biznesowy się nie liczy,liczy się teraz tylko zysk Orange na daną chwile ale to się odbije już nie jeden operator to przechodził.

Śmieszy mnie tylko jak już się odejdzie jak pojawiają się telefony dlaczego odchodzimy może zaproponujemy coś.


Jeśli było by tak jak piszesz, to Orange tak jak kilku wirtualnych operatorów znikło by z rynku, niestety to tylko twoje fantazje i klient się liczy, czy Biznesowy czy Indywidualny, nie ma sporych upustów ale zawsze coś się ugra, nie będę tu bronił Operatora czy rozpiski robił jak trzeba dbać o swoje bonusy u Operatora, za to mi nikt nie płaci, jesteś obcykany to wiesz pewnie więcej ode mnie, na Forum NO tylko pomarudzisz i po czasie znikniesz.

 

Edit:

Nie ma co się czarować że konkurencja Orange ma więcej netu, jak się to potem sprawdzi to niby więcej czy taniej, ale lejek jest, nie da się po prostu tanio mieć i dużo szybkiego netu po LTE, reklamy tego nie mówią, ale po podpisaniu cyrografu to wychodzi.

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

Pewnie że zniknę mam firmę której poświęcam czas w rozwijaniu jej.

W niedziele wyjazd służbowy więc przygotowania itp.

Do tego prowadzimy bloga więc trochę tego jest.

Zastanawiam się tylko co robią tu osoby zadowolone z naszego zacnego operatora.

 

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

@Anonim  ano trafne pytanie, zadowoleni z Orange na Nasz Orange nie powinni pisać, tylko narzekacze i spamerzy, bo na FB to bardzo trendy 😉

Tak na marginesie ja nie jestem w 100% zadowolony, ba na wszystkich forach piszę, bo mam startery Orange/ Play/ Plus i jeszcze kilka innych ale nie wymienię 😉