Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Abonament rabat

Oferta jest identyczna dla wszystkich, a dla przenoszących 3 miesiące gratis. Reszta bez zmian. Więc nić tylko przenośmy.

Anonim

Nie dotyczy

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę

No cóż @AniaL ...wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. A najlepiej siedzi się we własnych kątach. Jest wolność wyboru Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Abonament rabat

To co podałem nie jest dla nowych. Music Pass dla nowych jest na 3 miechy a nie na całą umowę. Pakiety na międzynarodowe są płatne.
Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

@AniaL  tak patrząc kilkanaście lat wstecz, było tak że Operatorzy robili wszystko by pozyskać klienta i go utrzymać, ale była mała konkurencja, teraz konkurencja większa i masa wirtualnych Operatorów, więc to co ty oczekujesz już nierealne, Operatorzy mocno tną koszty to ulgi musieli by pokryć klienci prepaid, bo kto za to zapłaci, jeszcze może 6 miesięcy gratis abonament, potem 1/2 do końca roku, musisz skakać po skończonej lojalce po Operatorach, może coś fajnego ugrasz.

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

Widzę ze odpowiadają pracownicy Orange!!!

BRAK ARGUMENTÓW MERYTORYCZNYCH

I NIE JESTEM W STANIE PRZEKONAĆ!!!

Co do pamiętania to jest coś takiego jak CYKLICZNE ODNAWIANIE ZA 25ZŁ pobiera automatycznie.

Straci się? numer? Oferta konto ważne rok 🙂

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat


@Anonimnapisał(-a)

Widzę ze odpowiadają pracownicy Orange!!!

BRAK ARGUMENTÓW MERYTORYCZNYCH

I NIE JESTEM W STANIE PRZEKONAĆ!!!

Co do pamiętania to jest coś takiego jak CYKLICZNE ODNAWIANIE ZA 25ZŁ pobiera automatycznie.

Straci się? numer? Oferta konto ważne rok 🙂

 

 


Tak na początek > nie krzycz na Forum NO, to nie portal Onetu czy FB, sam pisz składnie, bo jakoś dotąd nic sensownego nie napisałeś, ba nie pracuję w Orange, @Piotrekk85  czy @Anonim  też !


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Abonament rabat

W bankach cykliczne doładowanie jest za 30 zł. W Orange aby skorzystać z cykliczności trzeba mieć jakiś inny numer na abo.
A po co na forach ktoś Cię ma przekonywać?
Poza tym w nju można mieć jeszcze taniej płacą za 2 numery po 19 zł.
Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

Czy tylko przez bank można doładować konto???Nie.

Brawo AniaL bez klienta Orange jest nic nie warte-tyle warte ilu klientów już się T-m przekonało jak sukcesywnie odchodzili.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Abonament rabat

Powiem tak: synowi doładowuję raz na kilka miesięcy 100 zł i ma co miesiąc pobierane 25 zł za rozmowy i wszystko inne bez limitu plus duży pakiet internetu. Te GB się sumują i nazbierał już ich z 300. Na wakacje będzie jak znalazł.  Zaznaczę, ze część tego internetu można wykorzystać za granicą. I to się nie ma nijak do pozostałych ofert. Abonament po prostu przestał się opłacać. Popatrzę na to wszystko w grudniu gdy kończy mi się umowa.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Abonament rabat

@Anonim Popatrz na ofertę Play dla przenoszących numer. Jak przeniosę 3 karty to za 3x45 zł mam znacznie więcej niż w Orange. 

Po 10 albo i więcej latach w Orange. Smutno.