Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

uruchomienie nawgiacji orange po aktywacji w apk

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

uruchomienie nawgiacji orange po aktywacji w apk

witam, przepraszam z gory jesli juz gdzies odpowiedź na to pytanie jest, ale
ale nie za bardzo wiem, jak dalej ruszyc z uruchomieniem nawigacji orange. 😑 Otoz juz jakis czas temu aktywowalem sobie ta usluge w apk moj orange (taka chyba promocja - 2 miesiace za darmo). Wtedy, tuz po aktywowaniu, myslalem ze przyjdzie do mnie jakis sms lub mail z instrukcja, ale nic takiego raczej nie przyszlo i dopiero teraz wzialem sie w koncu za obczajanie tego tematu

czy ktos wie, pomoze - jak mam aktywowac ta usluge? w zalaczniku screen

____________
* Ukryto dane w załączniku - Wiktor


naw_ora_info-aktyw.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18465
  • 52794
  • 713

uruchomienie nawgiacji orange po aktywacji w apk

@dobromir nawigację Orange uruchomisz na numerze telefonu, na którym aktywowana była usługa. Dodatkowo podczas uruchomienia nawigacji Orange, telefon nie może korzystać z internetu po WiFi. Musi być transmisja danych z numeru, do którego jest przypisana usługa nawigacji.

Przeprowadziłem też testy uruchomienia nawigacji na innym telefonie z innym numerem. Jeżeli udostępniony będzie internet z telefonu z numerem do którego jest przypisana nawigacja Orange, to na drugim telefonie będzie można uruchomić nawigację Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13043
  • 53547
  • 622

uruchomienie nawgiacji orange po aktywacji w apk

@dobromir Według instrukcji 

"Użytkownik po zalogowaniu się karty SIM powinien pobrać bezpłatną aplikację Nawigacja Orange na swoje urządzenie, otworzyć ją, zaakceptować regulamin i już! Aplikacja "wie", że użytkownik jest uprawniony i zgodził się na aktywację bezpłatnego okresu próbnego, który mu przysługuje."

Musisz mieć aktywną usługę Nawigacji w systemach Orange. Zweryfikuj ten komunikat ze screena...Zadzwoń na infolinię lub za darmo zapytaj na czacie czy masz ją włączoną. Później baw się aplikacją...

 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

uruchomienie nawgiacji orange po aktywacji w apk

dzieki 🙂

czyli to nie zadziala jak zainstaluje apk na innym telefonie, w ktorym mam inny nr?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13043
  • 53547
  • 622

uruchomienie nawgiacji orange po aktywacji w apk

@dobromir W screenie masz określony numer, do którego dokupujesz usługę...Na innym nie ruszy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

uruchomienie nawgiacji orange po aktywacji w apk

dobra, to wszystko jasne
jeszcze raz dziekuje za wyjasnienie 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

uruchomienie nawgiacji orange po aktywacji w apk

Hej@dobromir 

jakbyś miał jakieś wątpliwości to przesyłam ci linka dotyczącego Nawigacji Orange https://www.orange.pl/kid,4004376665,id,4004376674,title,nawigacja-orange,article.html

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18465
  • 52794
  • 713

uruchomienie nawgiacji orange po aktywacji w apk

@dobromir nawigację Orange uruchomisz na numerze telefonu, na którym aktywowana była usługa. Dodatkowo podczas uruchomienia nawigacji Orange, telefon nie może korzystać z internetu po WiFi. Musi być transmisja danych z numeru, do którego jest przypisana usługa nawigacji.

Przeprowadziłem też testy uruchomienia nawigacji na innym telefonie z innym numerem. Jeżeli udostępniony będzie internet z telefonu z numerem do którego jest przypisana nawigacja Orange, to na drugim telefonie będzie można uruchomić nawigację Orange.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

uruchomienie nawgiacji orange po aktywacji w apk

@dobromir napisze dosadnie 😎

Wszelkie usługi jakie uruchomienie na danym numerze telefonu, są do niego przypisane, nie da się z nich skorzystać na innym numerze 😎


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

uruchomienie nawgiacji orange po aktywacji w apk

wszystko poszło jak należy. Okazało się, że sms przyszedł ale gdzieś sie zniknal, bo to nr którego tak na codzień nie uzywam a w smsie wszystko jest podane jak krowie na rowie

dzieki jeszcze raz wszystkim za pomoc 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18465
  • 52794
  • 713

uruchomienie nawgiacji orange po aktywacji w apk

@dobromir wrzuć treść SMS-a. Będzie wiadomo na przyszłości, dla osób, które będą chciały skorzystać z nawigacji Mój Orange.