Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czy droga jest usługa Orange energia ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@wscieklaewka   z zapisywaniem zacznę ,A co dopisania do nich pisałem dzwoniłem,  technik  za 200 zł sprawdzi licznik  to ich odpowiedź 🙂 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Piotrekk85  a pamiętam poszukam zaraz


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

czy droga jest usługa Orange energia ?

Nie @Citi2017  mają Ci sprawdzić za free. Nie daj się oszukać bo w tym przypadku Ty jesteś laikiem i tego się trzymaj - żadnych dodatkowych opłat !!!!!!!!!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

Bo za wzywanie technika na "durnoty" (nie obraź się) się płaci.
Musisz po pierwsze sprawdzić ile kWh zużywasz w danym okresie rozliczeniowym i czy masz może zbędne opłaty miesięczne (niezależne od zużycia). Więc pierwsza rola to sprawdzenie czy z opłat miesięcznych można zrezygnować. Moja sąsiadka kiedyś dziwiła się czemu płaci tyle samo co ja - ona sama, u mnie wtedy 3 osoby dorosłe. Porównałem rachunki i było że płaciła 19,99 za ubezpieczenia na życie.
Potem jak już wiemy ile zużywamy to można albo poszukać znajomych ile mają kWh lub podzielić sobie kWh na liczbę dni i potem sprawdzać stan licznika co dzień o tej samej plus minus godzinie (lub raz na kilka dni,ważne by czas odstępu był taki sam). Też warto przejść na energooszczędne żarówki. Ja osobiście na noc wyłączam też wszystko z prądu jak routery, dekodery, telewizory, pralkę. Tylko lodówka działa w nocy.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Piotrekk85  a ta faktura ma być ostania czy nie ważna data faktury ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

Jeśli płacisz plus minus tyle samo, to może być dowolna. Chyba, że Ci się to zmienia mocno, to może lepiej ostatnia. A masz rachunki co 2 miesiące w Enerdze czy w jakim cyklu Cię rozliczają?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Piotrekk85  u mnie tez tylko lodówka tylko chodzi w nocy i używam listewki led jako łapki nocnej jakoś robię żarówki itp 🙂 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Piotrekk85  a no ostania to w tygodni przyjdzie rachunek  mi za prąd bo nam co 2 miesiące przychodzą rachunki to ci podeśle skan 
🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

czy droga jest usługa Orange energia ?

Przeczytaj na fakturze ile zużyłeś KW i za jaki okres.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@wscieklaewka  w tygodniu mi przyjdzie świeży rachunek to podumamy co jest nie tak 🙂