Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czy droga jest usługa Orange energia ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Anonim wiesz co jest śmieszce dzwoniłem do Energi obrót bo z nimi jest umowa kazali mi dzwonić do Energi Polska operator bo on się zajmuje licznikami   a Energi Polska operator od biła piłkę i do  Energi obrót odesłała mnie i tyle było z nimi rozmowy szok -.-


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

Licznikami zajmuje się dystrybutor. W Elblągu to Energa- Dystrybucja.

Poza tym Twoje wpisy są dość niejednoznaczne. Czy licznik zawyża zużycie? Czy coś innego?
Anonim

Nie dotyczy

czy droga jest usługa Orange energia ?

Energi Polska nie ma w twojej okolicy placówki? Oni powinni licznik wymienić czy przegląd mu zrobić, co ileś tam lat jest to obowiązkowe, na Infolinii pewnie kit wciskają, że masz nowy licznik, trzeba upierać się przy zgłoszeniu, nie to postrasz że zgłosisz to gdzieś wyżej.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

jest na ul. hetmańskiej byłem podali mi numer fona tylko bo oni zajmują się tylko podpisaniem umowy a nie infrastrukturą i tyle 🙂 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Piotrekk85 tak zawyża dlatego szukam operatora innego 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

Dystrybutora nie zmienisz więc zmiana sprzedawcy nic nie zmieni. Osobiście bym dzień w dzień sobie spisywał licznik. Zerknij tez na rachunek czy ktoś odczytuje Ci licznik czy to tylko prognoza i może kilka lat nikt go nie sprawdzał. Potem spisz moc urządzeń, przelicz na kWh i złóż reklamację. Nie gadaj z doradcami.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@ ok zrobimy tak jak mówisz z tym 40 letnim licznikiem  🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

Poza tym sprawdź drugą stronę faktury. Jakie masz pozycje płatne miesięcznie a które za kWh. Czy z tych miesięcznych możesz zrezygnować?

Ja w domu mam urzędowy cennik energii obrót dla osób bez wyboru sprzedawcy. Wszyscy straszą że drogo, że cena może ulec zmianie, ale jak porównuję nowe oferty to może kWh jest o ułamki grosza tańsza, ale dochodzą opłaty handlowe po kilkanaście złotych miesięcznie i to się wcale nie opłaca. Ja znajomym proponuję zawszę korzystać z "urzędowego" cennika lub tam gdzie ma się zniżki na inną usługę typu gaz, kredyt w banku czy usługi telekomunikacyjne.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

Oferta energii od Orange jest dla tych co lubią płacić więcej za więcej a nie dla tych co lubią płacić taniej. W ramach opłaty handlowej masz "pomoc fachowców". Zniżki na usługi Orange są tylko w ramach dedykowanych kampaniach wychodzących i w wybranych salonach (ale jak znam życie to Ci w tym Elblągu nic Ci nie dadzą:/ ).
Anonim

Nie dotyczy

czy droga jest usługa Orange energia ?


@Citi2017napisał(-a)

@Piotrekk85  ja pisałem o energia obrót że mnie oszukuje nie o Orange  co do Orange to chciał bym, poznać ceny  Energi i zasady działania 


To ja Ci odpowiem @Citi2017  na mojej kalkulacji "zysków" i strat w trakcie porównań. Orange obracałaby moimi nieoprocentowanymi pieniążkami, a taki cel przyświeca także dystrybutorom energii, którzy bazują na półrocznych blankietach. Nie chcę żadnych pośredników, bo i tak opłaty różne mają jeden cel...zysk i sowicie opłacane ciepłe posadki. Kiedyś spojrzałem na dane jednego dostawcy, czyli Tauronu, który miał coś ponad 3 mln. klientów indywidualnych. Matematyczna podzielność kWh, to 16 cyfr po przecinku. Grosz do grosza i będzie kokosza. Dlatego Ty odczujesz, bo i tak sponsorujesz...na lewo i prawo we wszystkich spółkach Skarbu Państwa, które są sponsorami wszelakich uciech...także dla maluczkich Emotikon: Język