Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wstrzymanie przeniesienia numeru


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Wstrzymanie przeniesienia numeru

Dziadkowie chcieli przenieść numer z Plusa, bo nie było nigdzie zasięgu, do Orange. Pan w salonie powiedział ze jest to możliwe jedynie przez stronę internetowa. Zgodnie z instrukcjami wypełniłam wszystko, niedługo potem przyjechał kurier z nowymi kartami z Orange. Nie jest to abonament tylko zwykle przeniesienie numeru. Przeniesienie ma być z data 3 lutego, ale dziś dziadkowie dostali smsy z Orange ze operator Plusa wstrzymał przeniesienie numeru. Co zrobić w takiej sytuacji? Czekać do 3 lutego, dzwonić do BOK Orange, a może Plusa? 

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Wstrzymanie przeniesienia numeru

@Dominika20 zadzwonić do Orange BOK 510 100 100 lub napisać na czacie:

https://www.orange.pl/view/kontakt

co jest przyczyną wstrzymania przeniesienia. Również należy wyjaśnić sprawę z Plusem, dlaczego wstrzymali przeniesienie.

Stawiam raczej na błędnie podane dane w momencie składania wniosku o przeniesienie.

Przeniesienie ni musi się odbywać tylko przez stronę internetową. Salony również mogą przyjąć wniosek o przeniesieni i wydać od razu karty SIM. Natomiast często się spotykałem, że salony nie chcą przyjmować wniosków o przeniesienie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Wstrzymanie przeniesienia numeru

Pan pracujący w salonie powiedział, że z sieć wycofuje się z umów na kartę i dlatego jest to możliwe tylko przez stronę lub ewentualnie przez infolinie. Jakbym wiedziała, że jest możliwość zrobienia tego tradycyjnie to po prostu poszłabym do innego salonu, do innego pracownika...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Wstrzymanie przeniesienia numeru

@Dominika20 co to za salon: partnerski, czy firmowy? Raczej stawiam na partnerski i niedoinformowanego konsultanta. Przez infolinię nie ma możliwości przeniesienia numeru do oferty na kartę. Można tylko podpisać przez infolinię umowę abonamentową, to w tedy jest taka opcja z przeniesieniem. 

Nie słyszałem nic na temat wycofania się Orange z oferty na kartę. Coś ten konsultant strasznie mocno niedoinformowany. Może dostał gdzieś notatkę z rezygnacją ze starych ofert na kartę i podciągnął pod całą ofertę na kartę. Oferta FREE dalej funkcjonuje i ma się bardzo dobrze Emotikon: Mrugający

Jak chcesz, to można skargę złożyć na ten salon dzwoniąc na infolinię: 510 100 100 lub napisać na czacie:

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Wstrzymanie przeniesienia numeru

Widocznie faktycznie pracownik nie był do końca poinformowany. Pan na czacie, wyjaśnił mi już wszystko, jak trzeba. 

Dziękuje bardzo za pomoc 🙂 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Wstrzymanie przeniesienia numeru

@Dominika20 a czy wyjaśniła się też kwestia tego "wstrzymania"? Co było powodem tego komunikatu?