Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więcej VOD w Orange?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Więcej VOD w Orange?

Kolejny raz napiszę, czemu w Orange tak mało kontentu premium? jedynie upadająca telewizja tu i tam oraz Spotify.
T-Mobile dziś załatwiło http://m.telepolis.pl/wiadomosci/t-mobile-wideo-bez-limitu-danych,2,3,38932.html

Kiedy Orange pomyśli o wyżej płacących?
5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Więcej VOD w Orange?

Powołujesz się na ten portal?? Uważam ze t-mobile chce tą promocją zrobić zasłonę dymną...na chwilę obecną mają tak kiepską ofertę roamingową że......może lepiej tego nie opisywać. Myślę że Orange monituje zachowania klientów i gdy będzie taka potrzeba to.....zmieni się i to. Jest w sieci tyle serwisów vod, w tym wiele darmowych ze.....może lepiej zainwestować w światło a później zainwestować w wodę 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Więcej VOD w Orange?

Są różni klienci. Nie wszyscy klienci szukają najtańszych usług... tak by byli w nju.
Anonim

Nie dotyczy

Więcej VOD w Orange?

Oj nie wiem czy byliby w Nju......uwierz ze wiele młodych ludzi ogląda filmy w takich źródłach jak cda, zalukaj, etc....tak więc osobiście uważam ze nie warto tutaj pompowac kasę na licencję. A co do tv za grosze....videostar.pl rządzi.
Anonim

Nie dotyczy

Więcej VOD w Orange?

ps. i to ma być ta super oferta???

Aktualna lista partnerów przedstawia się następująco:

  • YouTube,
  • Netflix,
  • VOD,
  • Showmax,
  • Vevo,
  • Player,
  • Stream TVP,
  • TVP Sport Stream,
  • Chili Cinema. 
    Dla mnie nie jest to jakaś super oferta - gdyby wszystkie streamy filmowe były za free to tak.....a tu wybrani i to niektórzy jeszcze słono płatni. 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Więcej VOD w Orange?

W Orange lista partnerów: 0.