Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Konto usunięte
Nie dotyczy

Uwaga, Facebook oraz Messenger na Windows Phone 8.1 i starych wersjach Androida przestaną działać

Więcej info tutaj: https://www.tabletowo.pl/2017/03/30/facebook-na-windows-mobile-8-1-przestanie-dzialac/

A ja dzisiaj dostałem taki komunikat, czyli czeka mnie zmiana telefonu Emotikon: Smutny A tak lubię swoją Lumię 920!!

wp_ss_20170330_0001.jpg

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 19, Pasjonat
  • 47
  • 35
  • 3

Uwaga, Facebook oraz Messenger na Windows Phone 8.1 i starych wersjach Androida przestaną działać

Niestety Developerzy przestają

wspierać "niszowe" OSy Emotikon: Smutny

Trudno im się nie dziwić.

0 Lubię to
Odpowiedz

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 19, Pasjonat
  • 47
  • 35
  • 3

Niestety Developerzy przestają

wspierać "niszowe" OSy Emotikon: Smutny

Trudno im się nie dziwić.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24289
  • 12450
  • 1120

a przez przeglądarkę?
.
Konto usunięte
Nie dotyczy

Pójdzie, ale nie ma to jak dedykowana aplikacja, ale.....

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24289
  • 12450
  • 1120

Mogę po zlocie napisać Ci apkę co będzie wyświetlać przeglądarkową wersję facebooka Emotikon: Szczęśliwy

To chwila i będziesz miał apkę, ale musisz pogrzebać by zezwolić na instalację aplikacji spoza sklepu Emotikon: Szczęśliwy

.
Poziom 19, Pasjonat
  • 47
  • 35
  • 3

@Piotrekk85 jakie poświecenie Szczęśliwy robot

Poziom 39, Guru ****
  • 24289
  • 12450
  • 1120

[ Edytowane ]

No błagam, pobranie i instalacja Visual Studio trwa dłużej niż skorzystania z gotowych narzędzi i ustawienie domyślnej strony na fb Emotikon: Bardzo szczęśliwy

.
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

[ Edytowane ]
Znalazłem alternatywę Emotikon: Szczęśliwy 2w1 Fast - Social App Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24289
  • 12450
  • 1120

Twoi znajomi na fejsie lubią reklamy? Emotikon: Szczęśliwy
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

[ Edytowane ]

Pewnie nie lubią, znalazłem alternatywę ale jeszcze jej nie testowałem. Jeśli będę zasypywał przez nią swoją tablicę reklamami, etc...to dziękuję za nią, będę musiał rozejrzeć się za nową słuchawką.

W sobotę sprawdzę czy to działa, może to będzie recepta:

0 Lubię to
Odpowiedz