Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ulotkarze orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 10
  • 0

Ulotkarze orange

Hej,

 

Jakie macie patenty na uciążliwych ulotkarzy z orange? Dostaje ulotki raz w tygodniu, naklejają ogłoszenia w windzie, na drzwiach i szybach wejściowych. Oczywiście bez uzgodnienia ze wspólnota. Po prostu przychodzi jakiś pan wieczorem, wkrada się do budynku i działa. Już pomijam fakt ekologiczności- orange niby taki eko, a produkuje śmieci w ulosciach hurtowych, które potem walają się wszędzie po okolicy. Lokalizacja Warszawa.

________________
* Przeniesione z działu O społeczności – moderator Kinga

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18455
  • 52769
  • 713

Ulotkarze orange

@Romeks to raczej podwykonawca na zlecenie Orange roznosi ulotki.

Do mnie jakoś nie docierają, pewnie za daleko od stolicy.

Zawsze można na czacie, infolinii zgłosić.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13022
  • 53477
  • 621

Ulotkarze orange

@Romeks Zapewne na każdej z ulotek jest kontakt do handlowca i to jego "sprawka". Jeśli chcesz możesz napisać pismo w którym nakreślisz sytuację i zadasz odpowiednie pytania bezpośrednio u Operatora na adres do korespondencji w Skierniewicach. Myślę, że spotka się to z odpowiednią odpowiedzią.

Mi też się cos w tego typu działaniach nie zgadza (biorąc pod uwagę fakt zgody na tego typu działalność na terenie budynku czy aspekt eko), więc warto pytać


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 10
  • 0

Ulotkarze orange


@agat13napisał(-a)

@Romeks Zapewne na każdej z ulotek jest kontakt do handlowca i to jego "sprawka". Jeśli chcesz możesz napisać pismo w którym nakreślisz sytuację i zadasz odpowiednie pytania bezpośrednio u Operatora na adres do korespondencji w Skierniewicach. Myślę, że spotka się to z odpowiednią odpowiedzią.

Mi też się cos w tego typu działaniach nie zgadza (biorąc pod uwagę fakt zgody na tego typu działalność na terenie budynku czy aspekt eko), więc warto pytać


Sprzedawca to olał i nadal dostaję kupę makulatury. Tyle tego dostaję od niego, że zupełnie zniechęcił mnie do oferty, pomimo tego, że chciałem przed wprowadzeniem się do nowego mieszkania zostać klientem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13022
  • 53477
  • 621

Ulotkarze orange

@Romeks Jeśli powiesz, że piszesz skargę załączając jego ulotkę...nie oleje 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Ulotkarze orange

@Romeks  zamontujcie jakąś skrzynkę na ulotki i ostrzeżenie zawiesić by reklam nie naklejali, monitoring zrobić i plenić tych ajentów reklamowych 😉