Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stary hosting neostrada - usunięcie domeny i plików

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Stary hosting neostrada - usunięcie domeny i plików

Chciałbym wyłączyć domenę oraz usunąc pliki strony www wgranej przez FTP ok 20 lat temu na ówczesny hosting neostrady. Nie pamiętam już hasła. Próbowałem się zalogować do portalu hostingu orange poprzez ID i 4 cyfrowy PIN i nawet się udało, ale tam domena, którą chcę usunąć nie figuruje. Próbowałem się kontaktować z Orange to odesłali mnie do "Chmury Orange". W chmurze Orange odesłano mnie z powrotem do Orange. Z kim mam się kontaktować by załatwić tą sprawę?

 

Pozdrawiam,

Wojciech

 

 

 

_________________

*Temat przeniesiemy z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13187
  • 54157
  • 637

Stary hosting neostrada - usunięcie domeny i plików

@AnonimMoże to teoria spiskowa, ale czasem zdarza się, że na takie bardzo wąskie w swojej problematyce zagadnienia reaguje jakiś chochlik NO. Typowymi sprawami działa/nie działa zajmujemy się my, ale zauważyłem, że oprócz nas ktoś jeszcze to wszystko czyta 🙂 (taki ukłon w stronę Zespołu)

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Stary hosting neostrada - usunięcie domeny i plików

Obstawiam że twoich plików już tam nie ma, spory okres już minął 😉

Anonim

Nie dotyczy

Stary hosting neostrada - usunięcie domeny i plików

Pliki jak najbardziej są, bo je widzę wchodząc w przeglądarce na wspomnianę subdomenę w domenie *.neostrada.pl

 

Pozdrawiam 

Anonim

Nie dotyczy

Stary hosting neostrada - usunięcie domeny i plików


@Anonimnapisał(-a)

Pliki jak najbardziej są, bo je widzę wchodząc w przeglądarce na wspomnianę subdomenę w domenie *.neostrada.pl

 

Pozdrawiam 


Ale raczej z zewnątrz są niedostępne, usługa nie aktywna, inaczej swoją stronę i pliki, dało by się usunąć.

Pozostaje zgłoszenie zrobić poprzez czat na portalu www Mój Orange, jeśli mocno ci na usunięci śladu po sobie zależy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13187
  • 54157
  • 637

Stary hosting neostrada - usunięcie domeny i plików

@AnonimMoże to teoria spiskowa, ale czasem zdarza się, że na takie bardzo wąskie w swojej problematyce zagadnienia reaguje jakiś chochlik NO. Typowymi sprawami działa/nie działa zajmujemy się my, ale zauważyłem, że oprócz nas ktoś jeszcze to wszystko czyta 🙂 (taki ukłon w stronę Zespołu)

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1632
  • 5631
  • 61

Stary hosting neostrada - usunięcie domeny i plików

Sprawdziłem swój hosting na Neostradzie sprzed 15 lat. Serwis dostępny, ale ftp aby dokonać zmian już nie.