Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru

Witam. W jaki sposób można przenieść nr telefonu z jednego miasta do drugiego (miasta mają inny nr kierunkowy ) nie wchodzi w grę  nawet najmniejsza  zmiana nr  ponieważ spowoduje to utratę klientów. Czy jest to możliwe? Czy w mieście A można ustawić jakie urządzenie które  przekieruje rozmowy do miasta B bez jakiejkolwiek zmiany nr tel?

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru

Mialem podobna sytuacje. Postaniwilem wykorzystac do tego celu operatora fioletowego. Moze od tego czasu cos juz sie zmienilo.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Fizyczna lokalizacja musi zgadzać ze strefą kierunkową. Ale można skorzystać z innych rozwiązań typu przekierowania, wirtualne centralki czy wirtualne numery. Sugerowalbym kontakt z "dobrym" doradcą biznesowym.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Może @bwlodar coś podpowie.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru

Przeniesienie numeru jest możliwe, ale zmienia się wtedy numer kierunkowy. Można zastosować przekierowanie, ale z tym trzeba się zgłosić do konsultanta BOK 510 100 100, aby takie przekierowanie ustawić.

Jak wspomniałem wyżej, ja skorzystałem z fioletu i do tej pory mi działa prawidłowo. Zachowałem cały numer łącznie z kierunkowym. Nie jestem tedy związany kabelkiem, natomiast telefon działa w promieniu 500 m od zadeklarowanej lokalizacji.

Ważne. Musi to być nadajnik fioletu, z dobrym sygnałem.

 

EDIT

Jeżeli chodzi o VoIP, to jest możliwość przeniesienia numeru do tej usługi, ale jak następuje zmiana lokalizacji, między różnymi strefami kierunkowymi, to również kierunkowy ulega zmianie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Przekierowania na fixie można chyba samemu kodem. Tylko muszą być telefony w obu lokalizacjach. Można też przejść na voip - i jeśli mamy dostęp do nieruchomości w starej strefie numeracyjnej - to można z niego korzystać gdziekolwiek na świecie. Ale konfiguracja nie jest prosta.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru

O ile się nie mylę przekierowania przez kod są płatne dodatkowo. Dostęp do starej lokalizacji będzie cały czas. Możesz coś więcej opisać o przejściu na VoIP?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru

Przekierowanie połączeń stacjonarnych:

https://www.orange.pl/omnibook/przekierowanie-polaczen#dla-klienta#brak#jak-wlaczyc-przekierowanie-p...

 

Wynika z tego, że nie tylko stacjonarne na stacjonarne można przekierowywać, ale również stacjonarne na mobilne.


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Przeniesienie numeru

@Radeksk proszę o kontakt na priv. Są na to co chcesz zrobić mozliwości tylko musimy porozmawiać na priv.


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Przeniesienie numeru

@Piotrekk85 dzięki za oznaczenie.

@ketrasaArtur mamy różne usługi i różnie można je poustawiać i nie ma konieczności przenoszenia się do P4.